„Saeco“ logotipas

“SAECO” ESPRESSO KAVOS APARATAI

Saeco automatiniai espresso kavos aparatai

 

Automatiniai kavos aparatai vieno mygtuko paspaudimu paruošia kavos puodelį iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Pradedant porcija espresu, baigiant kapučinu, late ar late su pieno puta iš šviežiai suplakto pieno naudojant integruotąjį pieno plakiklį. Be to, yra daugybė būdų pasirinkti kiekvieną kavos ruošimo veiksmą.

 

Susipažinkite su „Saeco“ automatiniais espreso aparatais

Saeco rankiniai espreso kavos aparatai

 

Rankinis espreso kavos aparatas naudoja maltą kavą arba iš anksto paruoštas kavos tabletes, todėl tiesiog įdėkite išimamą filtrą ir virkite espresą – visai kaip profesionalus baristas! Žinoma, galite naudoti klasikinį pieno plakiklį ("pannarello") ir juo paruošti kapučiną ar latę su pieno puta.

 

Susipažinkite su „Saeco“ mechaniniais espreso aparatais

Unikalusis Saeco

Saeco kavos aparatai - pirmasis pasaulyje visiškai automatinis

Pirmasis pasaulyje visiškai automatinis espreso aparato kūrėjas - Saeco  

 

1985 m. Saeco sukūrė pirmąjį visiškai automatinį espreso aparatą, kuris leidžia mėgautis autentiška itališka kava savo virtuvėje. Pirmoji iš daugelio technologijų, kurias Saeco sukūrė per 30 istorijos metų.

Kavos aparatai namams-110 derinių

Kavos aparatai Saeco - 110 derinių

 

Saeco visada siekė išlaikyti savo gaminių kokybę ir kurti stilingus aparatus, kuriais atkartojami tikri kvalifikuotų baristų atliekami veiksmai ir naudojamos technikos. Paruošti tikrą espresą, kurį kiekvienas italų baristas paruošia instinktyviai, yra tikras menas. 30 m. kurdama naujoves Saeco galiausiai užregistravo 110 patentų, tai leidžia lengvai ruošti kavą namuose – tereikia spustelėti mygtuką.

VDE sertifikuotas pieno valymo ciklas

Saeco kavos aparato VDE sertifikuotas pieno valymo ciklas

 

Higiena be jokių rūpesčių. Saeco automatinis pieno valymo ciklas pelnė patvirtinimą iš VDE – vienos iš Europoje pirmaujančių technikos ir mokslo asociacijų. Greito valymo ir garinio valymo funkcijos kasdien pašalina pieno likučius iš ąsočio pieno grandinės. Tai ne tik užtikrina nepriekaištingą kapučino, latės su pieno puta arba latės skonį, bet ir leidžia dirbti higieniškai.

 

Susipažinkite su VDE sertifikuotais aparatais

Išmanioji Saeco kavos programa

Išmani kava su Saeco kavos aparatu   

 

Ir vėl pirmoji pasaulyje. Saeco sukūrė pirmąjį buitinį kavos aparatą su belaidžio ryšio funkcija. Dabar naudodamiesi planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono programa jūs su savo svečiais galite kurti ir ruošti daugiau nei 18 skirtingų gėrimų. Kiekvieną jų galima pritaikyti pasirenkant stiprumą, vandens kiekį, temperatūrą ir skonį. Be to, programoje įspėjimais jums pranešama, kai reikia atlikti techninę priežiūrą, bei leidžiama peržiūrėti išsamius pagalbinius vaizdo įrašus.

 

Susipažinkite su „GranBaristo Avanti“

„Saeco“ istorija

Susipažinkite su kitais mūsų prekių ženklais

Spustelėkite prekių ženklo logotipą ir sužinokite daugiau

Susipažinkite su kitomis kategorijomis

SENSEO® tabletiniai kavos aparatai

Philips automatiniai espreso kavos aparatai    

Philips filtruotos kavos aparatai