Lyginimas

Peržiūra
Tink.
Sąrašas
Gaminio tipas
Garų padidinimas
Vandens bakelio talpa
Nuo 1,2 l iki 1,7 l

Dėl didelės talpyklos lyginti be pertraukos galite nuo 1 iki 2 valandų, ir tai yra daug ilgiau, nei naudojant įprastą lygintuvą.

Nuo 1,8 l iki 2,5 l

Dėl didelės talpyklos lyginti be pertraukos galite nuo 2 iki 3 valandų. Naudojant didelį vandens bakelį galite išlyginti daugiau skalbinių ir šis lygintuvas gali be pertraukos gaminti daugiau garų, dėl to sutaupysite pusę lyginimui skiriamo laiko.

Perversmą sukėlusi technologija
Itin lengvas garus generuojantis lygintuvas

Itin lengvas lygintuvas su garų generatoriumi išsiskiria mažu savo svoriu ir jį labai patogu naudoti. Visą laiką, kol lyginate, jūsų riešas yra atremtas, kad nevargtų petys arba jūsų ranka nesitrintų. Jį paprasta naudoti ir juo greitai pašalinsite net sunkiai išlyginamas raukšles.

Garantuojame, kad nenusideginsite

Pažangi „Philips“ garų generatoriuose pritaikyta naujovė – tobulas temperatūros ir nepertraukiamo galingo garų tiekimo derinys, kad daugiau niekada nesudegintumėte lyginamų drabužių. Dabar lygindami galite palikti karštą lygintuvo padą ant lyginimo lentos arba drabužio ir galite lyginti be pertraukos net nepakeldami lygintuvo.

Jokio temperatūros nustatymo

Pritaikius „OptimalTEMP“ technologiją, jums nebereikia reguliuoti temperatūros. Naudojant „Philips“ sukurtus „PerfectCare“ garų generatorius jums nebereikia reguliuoti temperatūros pereinant nuo džinsų prie šilko, ir jums nebereikia laukti, kol bus sureguliuota temperatūra.

Produkto grupė
Geriausia lyginimo patirtis

Lyginkite greičiau, efektyviau ir patogiau. Modernus ir galingas įrenginys su dideliu arba nuimamu vandens bakeliu. Šis itin lengvas lygintuvas turi riešo atramą, kad lygindami mažiau pavargtumėte.

Galingos ir patogios serijos

Naudojant didelį arba nuimamą bakelį garai gali būti tiekiami be pertraukos. Ilgą įrenginio veikimą padeda užtikrinti išmani kalkių šalinimo sistema.

Greitos ir kompaktiškos serijos

Naudodami galingesnį garų generatorių lyginkite greičiau nei įprastu lygintuvu. Itin kompaktiškos konstrukcijos lygintuvą patogu naudoti ant lyginimo lentos ir laikyti.

Gaminių asortimentas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti