Didžiausias sulčių kiekis, mažiausiai vargo

Mėgaukitės 10 % daugiau sulčių ir akimirksniu švariai išplaukite

  Skaniai gaivinančios sultys greitai

   

  Norite greitai išsispausti ąsotį arba stiklinę šviežių sulčių? Mūsų išcentrinėse sulčiaspaudėse yra galingi, iki 1000 W varikliai, kurių dėka galėsite išspausti sultis net iš kietų vaisių ir daržovių. Skirta sveikoms, šviežioms sultims ir praktiškai neužima laiko.

   

  Kad sulčių spaudimo rutina būtų dar lengvesnė, sukūrėme greitojo valymo technologiją. Tai padeda sutrumpinti valymo laiką iki 1 minutės. Tad kasdien galite paversti sveikus vaisius ir daržoves į gėrimus, kuriuos pamėgsite jūs ir jūsų šeima.

  Didžiausias sulčių kiekis ir mažiausiai vargo


  Gaukite visa, kas geriausia, iš šviežių vaisių ir daržovių. Galingų variklių ir mūsų unikalaus apversto sietelio dėka pažangios sulčiaspaudės išspaudžia iki 10 % daugiau sulčių.

  Sultis spausite be vargo


  Valymas po sulčių spaudimo lengvesnis nei bet kada. Sukūrėme išcentrines sulčiaspaudes taip, kad jas būtų lengva valyti, užtruksite 1 minutę. Išankstinio plovimo funkcija leidžia išskalauti, kad valymas būtų lengvas.

  Daugelis pripažįsta, kad suvalgyti tinkamą kiekį vaisių ir daržovių yra pats svarbiausias sveiko maitinimosi plano elementas, tačiau, jei esate užimtas, sunku jų suvalgyti pakankamai. Todėl namuose spausti sultis yra puikus būdas įtraukti tinkamą vaisių ir daržovių derinį į kasdienę rutiną.

   

  Būdama pirmaujančiu sulčiaspaudžių prekių ženklu visame pasaulyje „Philips“ pristato lėtas sulčiaspaudes ir išcentrines sulčiaspaudes, kad išgautumėte maksimumą iš ingredientų; jas taip lengva naudoti, kad tikrai naudosite kasdien.

  Greitojo valymo technologija

  Valymas per 1 minutę

  „QuickClean“™ technologija reiškia, kad sulčiaspaudę išvalysite per 1 minutę. Tiesiog įpilkite vandens į sulčiaspaudę greitam išankstiniam plovimui. Tuomet lengvai išvalykite ir išskalaukite skaidulas ir gabalėlius.
  Greitai valomas blizgus sietelis

  Tiesiog švariai nuvalykite

  Kokia išcentrinė sulčiaspaudė geriausia? Ta, kurią galite greitai išvalyti! Mūsų sulčiaspaudžių sieteliai pasižymi lygiu, blizgiu paviršiumi, kurį lengva švariai nuvalyti.
  Integruotas tirščių indas

  Lengvai išmetamas minkštimas

  Kadangi sulčiaspaudės sietelis apverstas, minkštimas lengvai krenta į vieną indą, kurį lengva išimti ir ištuštinti. Tuomet įpilkite vandens išankstiniam plovimui ir jūsų sulčiaspaudė beveik paruošta tolesniam sulčių spaudimui.

  Atsiliepimai

  Sulčiaspaudė viršijo visus mano lūkesčius - jos dizainas puikus, tad laikant ją virtuvės matomoje vietoje, ji tapo dizaino dalimi. Labai tvirta, lengvai išplaunama (svarbiausia!), tad naudojame kasdien. Vaikui sulčių spaudimas tapo tikra atrakcija. Taip pat pradėjau gaminti sriubas, kas nemaniau, kad įmanoma sulčiaspaudėje. Labai rekomenduoju visiems, kas nori sveikatinti save ar savo šeimą.

  sveikų gėrimų programa

  Nemokamas atsisiuntimas, įkvepiantys receptai ir sveikatos patarimai


  Parsisiųskite „Philips Healthy Drinks“ programą dabar. Tai patogus būdas geriausiai pasinaudoti sulčių spaudimu ir maišymu. Tad galite pradėti spausti sveikas ir skanias sultis arba praplėsti receptų repertuarą.

  Juk šviežios sultys ir tyrelės yra puikus būdas padidinti suvartojamų vitaminų ir kitų gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų kiekį.