Klientams
Produktai

  DUK

    Norite daugiau sužinoti apie LED lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.    

1. Kas yra halogeninė lemputė?

 

Halogeninė lempa yra tam tikro tipo kaitinamoji lemputė. Joje, kaip ir įprastose kaitinamosiose lemputėse, kurių savo namuose turite, įtaisytas volframo siūlas, tačiau pati lemputė pripildyta halogenų (paprastai bromo arba jodo) dujų. Halogeninis šviesos šaltinis skleidžia skaidrią, baltą šviesą ir pasižymi puikiomis spalvos perteikimo savybėmis, dėl to tokios lemputės daug kur puikiai tinka.

 

 

2. Kokie yra halogeninių lempučių privalumai?

Halogeninės lemputės turi daug privalumų:

 

- aukščiausios kokybės šviesa ir tobulas spalvų perteikimas (Ra=100);
- visiškai reguliuojamos;

-halogeninis apšvietimas nekenkia aplinkai ir skleidžia itin ryškią šviesą;
-„Philips” halogeninės lemputės gaminamos įvairiausių formų ir dydžių bei tinka daugeliui šviestuvų ir įvairiai paskirčiai;
-ilgiau veikia nei tradicinės kaitinamosios lemputės;
-nereikia laukti, kol visiškai įsižiebs –„Philips” halogeninės lemputės iškart skleidžia visą šviesos srautą.

 

 

3. Ar visos halogeninės lemputės yra reguliuojamos?

 

 

Halogeninės lemputės pagamintos taip, kad šviesdamos pasiektų labai aukštą temperatūrą – šitaip užtikrinamas jų optimalus veikimas. Jų intensyvumą galima reguliuoti, jei įtampa išlieka didesnė nei 60 % vardinės įtampos. Prieš lemputes išjungiant, rekomenduojama vienai minutei nustatyti didžiausią ryškumą.


4. Kodėl halogeninių lempučių veikimo trukmė ilgesnė nei kaitinamųjų?

 

 

Halogeninės lemputės veikia nuo dviejų iki penkių kartų ilgiau nei tradicinės kaitinamosios lemputės. Taip yra dėl halogeninėse lemputėse vykstančio atsinaujinimo proceso. Išgaravusios volframo dalelės dėl halogenų dujų vėl nusėda ant siūlo, o ne ant lemputės sienelės. Dėl to siūlas ilgiau nelūžta ir prailgėja lemputės veikimo trukmė.

 

 

5. Kaip užtikrinamas halogeninių lempučių pastovus šviesos srautas?

 

 

Halogeninės lemputės gali per visą eksploatavimo laiką išlaikyti pastovų šviesos srautą dėl to, kad atsipalaidavusios volframo dalelės vėl nusėda ant siūlo, o ne prilimpa prie lemputės sienelės. Dėl to lemputės žymiai mažiau patamsėja ir nesumažėja jų šviesos srautas.

 

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED lemputės

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Šviesos efektas

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Taupiosios elektros lemputės

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogeninės lemputės

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.