Klientams
Produktai

  FAQ

    Norite daugiau sužinoti apie LED lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.    

1. Kokie yra CFL lempučių privalumai?

Kompaktinės fluorescencinės (CFL) lemputės ilgiau veikia ir sunaudoja mažiau elektros energijos nei tradicinės kaitinamosios lemputės. Jos yra puikus pasirinkimas, jei ieškote paprasto būdo sutaupyti elektros energijos ir sumažinti išlaidas apšvietimui.
 
2. Kaip ilgai jos veiks?


CFL lempučių veikimo trukmė yra 6 000–15 000 valandų, todėl jas retai reikia keisti. Nurodytoji įprastų kaitinamųjų lempučių trukmė paprastai yra iki 1 000 val.

 

Faktinė veikimo trukmė priklauso nuo to, kaip dažnai lemputė bus junginėjama ir nuo veikimo sąlygų (dėl itin žemos ar aukštos temperatūros veikimo trukmė gali sutrumpėti).
 

3. Kur turėčiau naudoti lazdelės formos lemputes?

Populiariosios lazdelės formos lemputės puikiai tinka funkciniam apšvietimui ir paprastai naudojamos darbo vietai arba didelėms erdvėms (tokioms kaip koridoriai ir garažai, kur lemputė mažiau pastebima) apšviesti.
 
4. Kur turėčiau naudoti spiralės formos lemputes?

Kompaktinės spiralės formos lemputės puikiai tinka mažesniems šviestuvams ir yra geriausias pasirinkimas, kai norite didesnio šviesos srauto, kad erdvė išties pašviesėtų.
 
5. Kur turėčiau naudoti standartines ar dekoratyvinių formų lemputes

Standartinė (A formos) lemputė yra labiausiai įprasta ir ji geriausiai tinka maloniai ir jaukiai aplinkai kurti. Dažniausiai ji naudojama stalo lempose ar lubų šviestuvuose. Taip pat yra įvairių dekoratyvinių formų lempučių, kurios skirtos dekoratyviniams šviestuvams, kur lemputė yra labiau matoma.
 
6. Ką turėčiau daryti, jei CFL lemputė nebeveikia?


Kompaktines fluorescencines lemputes reikia tvarkyti 
kaip specialiąsias atliekas. Jas būtina nugabenti į atliekų įmonę perdirbti.

 

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED lemputės

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Šviesos efektas

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Taupiosios elektros lemputės

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogeninės lemputės

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.