Namų biuro

ir darbo kambario apšvietimas

Pasižiūrėkite, kaip šviesa gali pakeisti namų biurą ir darbo kambarį

Namų biuro ir stalo apšvietimas

 

Dabar mes visi daug valandų praleidžiame prie kompiuterio, tiek kai dirbame, tiek ir kai ilsimės. Tam, kad namų biure galėtumėte susikaupti, būtinas tinkamas apšvietimas.

 

Mes siūlome platų stalo ir sieninių lempų bei toršerų asortimentą, kuris patenkins kiekvieno poreikius. Moksleiviai ir studentai ras spalvingų ir smagių stalo lempų, kurios tiks jų darbo kambaryje ar miegamajame. Jei ieškote elegantiškesnio dizaino šviestuvų, Jums patiks mūsų ergonomiškos ir akį patraukiančios stalo lempos.

 

Darbo kambario šviestuvai: nevargina akių

 

Mūsų stalo lempos užtikrina apšvietimą, todėl sumažėja įtampa akims ir lengviau išlaikyti dėmesį. Tai taip pat padidina darbingumą ir padeda mokantis, dirbant, skaitant ar užsiimant kita veikla. Mūsų stalo lempose naudojamos taupiosios lemputės (nuo ekologiškų halogeninių iki pagal naujausias technologijas gaminamų LED lempučių) skleidžia šiltai baltą spalvą, kuri nevargina akių. „Philips” namų biuro ir darbo kambario apšvietimas leis Jums dag valandų išlikti žvaliems ir geriau atlikti savo darbą.

Namų biuro apšvietimo patarimai


  • Stalo lempą statykite kitoje savo stipresnės rankos pusėje, kad Jums rašant ar skaitant susidarytų kuo mažiau šešėlių.
  • Kompiuterio ekraną pakreipkite nuo dienos šviesos šaltinio arba, kai dirbate vakare, nuo stalo lempos šviesos srauto. Šitaip akis apsaugosite nuo šviesos atspindžių kompiuterio ekrane.
  • Pasirūpinkite, kad stalo lempos šviesos srautas būtų pakankamas visai darbo zonai apšviesti ir kad darbo kambario apšvietimą galėtumėte nukreipti ten, kur jo reikia.
  • Kai skaitote ir rašote, taškinius šviestuvus naudokite kartu su bendruoju apšvietimu. Tai padės išvengti akių nuovargio.