Vaikų kambario

apšvietimas

Pasižiūrėkite, kaip šviesa gali pakeisti vaikų kambarį

Vaikų kambario apšvietimas

 

Mes rūpinamės, kad apšvietimo intensyvumas atitiktų Jūsų vaikų poreikius. Mažesniems vaikams labiau tinka neryškus apšvietimas, nes stipri šviesa gali sutrikdyti jų miego režimą. „Philips” nori, kad jų pasaulis būtų šviesus, nes žinome, kad Jums už juos nėra nieko svarbiau. Mūsų pareiga užtikrinti, kad jų gerove būtų pasirūpinta, todėl saugai mes visada skiriame didžiausią dėmesį!

 

Kad Jūsų mažieji būtų saugūs

 

Visi vaikams skirti mūsų šviestuvai buvo sukonstruoti pagal Europos vaikams patrauklių prietaisų saugumo reglamentus. Mes ne tik užtikriname vaikų saugumą, tačiau taip pat naudojame vaikams nekenksmingas medžiagas, tokias kaip FSC sertifikuota mediena ir netoksiški dažai. Niekada nepaliekame aštrių briaunų ir ypač daug dėmesio skiriame laidams: stipriau patraukus, jie atsijungia nuo įrenginio.

 

Aukštos kokybės taupiosios lemputės

 

„Philips” siūlo pagal naujausias energijos taupymo technologijas pagamintų vaikų kambario apšvietimui skirtų įvairių gaminių, nuo fluorescencinių taupiųjų iki didelės galios LED lempučių.

Vaikų kambario apšvietimo patarimai


  • Šviesos jungikliai turi būti tokioje vietoje, kad vaikai juos iš lovos galėtų lengvai pasiekti ir naktį eidami į tualetą galėtų įsijungti miegamojo apšvietimą.
  • Stipri šviesa gali sutrikdyti Jūsų vaiko miego režimą, todėl vaikų kambaryje rekomenduojama rinktis švelnią ir šiltą šviesą skleidžiančius šviestuvus.
  • Visada rinkitės vaikams saugias medžiagas, tokias kaip netoksiški dažai ir nenuimamos dalys.

Populiarieji vaikų kambario šviestuvai