Pradėjusių vaikščioti kūdikių maitinimas

Valgymas

„Philips AVENT" pradėjusių vaikščioti kūdikių valgymo priemonių asortimentas suteikia malonumą valgant ir jums, ir jūsų mažyliui.

Glaudžiai bendradarbiaudami su įžymiais vaikų psichologais ir mitybos specialistais, mes sukūrėme naują puodelių, stalo įrankių ir tarpusavyje pritaikytų indų asortimentą. Linksmas, istorijas perteikiantis šių gaminių dizainas skatina jūsų vaiką aktyviai dalyvauti perėjimo nuo pieno prie kieto maisto procese.

mažas kūdikis

Sveikas, namuose pagamintas maistas jūsų kūdikiui

Nuskaitykite receptų knygos (PDF) rinkmeną

Pradėjusių vaikščioti kūdikių maitinimo asortimentas

Puodeliai, lėkštės ir stalo įrankiai

Linksmas, istorijas perteikiantis dizainas, lengvam maisto paėmimui pritaikyti šonai ir neslystantis pagrindas padeda vaikui lengviau išmokti valgyti savarankiškai. Be to, šiuos gaminius galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje - jums taip pat lengviau.

Peržiūrėkite visą asortimentą

Puodukai

Nesvarbu, ar vaikas tik pradeda savarankiškai maitintis, ar jau moka atsigerti, jūs rasite tinkamiausią puodelį savo vaikui. Užsidarantys dangteliai ir lengvai išplaunami apsaugojantys nuo nutekėjimo vožtuvai padeda palaikyti tvarką visose situacijose.

Peržiūrėkite visą asortimentą

Sukurkite savo asmeninę istoriją

Sukurkite maitinimo istoriją, kurios herojus yra jūsų vaikas. Paprasčiausiai nurodykite mums vaiko vardą, pasirinkite kelionę ir pasirinkite draugus, kuriuos sutiksite kelyje. Po to išspausdinkite ir panaudokite įkvėpimui valgant. Pateikiame su sveiko, maistingo patiekalo receptu.

Pradėkite savo istoriją dabar

Kombinuotas garintuvas /maišytuvas

Paruoškite maistą kūdikiui per patį trumpiausią laiką ir be jokios sumaišties. Paprasčiausiai garinkite vaisius, daržoves, žuvį ir mėsą, po to iškelkite ir išpilkite indą į maišytuvą sumaišymui.

Peržiūrėkite visą asortimentą

Bendra saugojimo sistema

Ši universali, taupanti vietą saugojimo sistema užtikrina patogų motinos pieno ir kūdikių maisto saugojimą.

Peržiūrėkite visą asortimentą

Pradėjusių vaikščioti kūdikių maitinimas

Jūsų patogumui snapeliai ir rankenėlės parduodamos taip pat ir atskirai. Šie snapeliai ir rankenėlės tinka visiems „Philips AVENT" maitinimo buteliukams.

Peržiūrėkite visą asortimentą