1 minutės produktų peržiūra

Minkšto stovo - dėklo peržiūra
Akustinių įdedamų į ausis ausinių peržiūra
Scenos užkulisiai

Pramoginiai ir funkciniai „iPad“ priedai iš „Philips“


 • Stovas - dėklas

  Sustiprintas minkštas dėklas tarnauja kaip stovas, kurio dėka galima laisvomis rankomis žiūrėti į ekraną portreto arba kraštovaizdžio padėtyje.

 • Pusės lapo dydžio dėklas

  Šis minkštos dirbtinės odos, knygos pavidalo stovas yra įmantraus stiliaus, apima prietaisą ir apsaugo jį, vaizdus galima peržiūrėti nenaudojant rankų.

 • Hibridinis dėklas

  Plonas dizainas pasižymi tuo, kad turi aiškų ekraną, kuris leidžia kiaurai matyti jūsų „iPad“. Korpusas yra apjuostas guminėmis detalėmis, kurios apsaugo prietaisą ir neleidžia jam išslysti iš rankų.

 • Neslystantis dėklas

  Suteikia visa apimančią kampų ir stiklinio ekrano apsaugą. Iškili guminė medžiaga sugeria smūgius ir neleidžia prietaisui išslysti iš rankų, laikant tiek portreto, tiek kraštovaizdžio padėtyje.

 • Sieninis įkroviklis

  Šis įkroviklis yra „Apple“ sertifikuotas jūsų „iPad“ prietaisui ir greičiau jį įkrauna. Į komplektą įeina 1 metro ilgio sinchronizavimo ir įkrovimo laidas.

 • Automatinis įkroviklis

  „Apple“ sertifikuotas 12 V automobilinis įkroviklis turi išmanų būsenos indikatorių, keičiamą saugiklį ir spiralinį laidą, padedantį lengvai rasti įkroviklį ir išvengti painiavos.

 • Ausinės su nuotolinio valdymo pulteliu ir mikrofonu

  Perteikia aiškius aukštuosius dažnius ir gilius žemuosius dažnius, net esant nedideliam garsui. Savaime besireguliuojantis vidinis galvos lankas maloniai apgaubia galvą.

 • Įdedamos į ausis ausinės

  Išgaubtas akustinis dizainas ir minkšta, geliu aptraukta garsiakalbio mova užtikrina tikslų garsą, slopina triukšmą bei suteikia ilgalaikį komfortą. Tiekiamas kartu su įmontuotu mikrofonu, garso ir dainų valdymo funkcija.

Paprasti sprendimai patobulinantys jūsų „iPad"

„iPad“ yra stebinančiai portatyvus ir turi daugybę funkcijų, todėl jūs atrasite vis daugiau būdų ir daugiau vietų, kur galėsite juo mėgautis. Jūs turite apsaugoti savo investiciją ir „Philips“, kaip pirmojo „iPod“ dėklo gamintojas, turi sukaupę patirtį gaminant paprastą, smagų ir stilingą dėklą „Apple“ gaminiams.

Jūsų „iPad“ taip pat naudoja daugiau energijos, todėl „Philips“ siūlo įvairovę patogių įkrovimo sprendimų, kurių dėka jūsų prietaisai gauna energijos tada, kai jiems to reikia. Taip pat mūsų siūlomi priedai - ausinės, garsiakalbiai ir grafinės sąsajos – leidžia jums laisvai mėgautis savo „iPad“ tuomet, kai esate vienas ar su draugais.

Sužinokite daugiau apie stovą - dėklą

Apsaugokite ir mėgaukitės

Mes, dirbantys „Philips“, nusimanome elektronikoje ir mums patinka „iPad“ lygiai taip pat kaip ir jums! Mes naudojame šią patirtį ir entuziazmą siekdami sukurti išmanius dėklų sprendimus, kurie padeda pagerinti jūsų „iPad“ ilgaamžiškumą, saugumą ir funkcionalumą.

Pasirinkite dėklo stilių, pradedant nuo paprasto ir baigiant įmantriu. Galite žiūrėti į ekraną portreto arba kraštovaizdžio padėtyje ir iš įvairių kampų. Mėgaukitės patogiu ekrano stebėjimu laisvomis rankomis. Atkreipkite dėmesį į mūsų siūlomų dėklų pasirinkimą ir pasiruoškite pakilti į visiškai naują patogumų ir apsaugos lygį!

Sužinokite daugiau apie hibridinį dėklą

Sukurtas specialiai jūsų „iPad"

Jūs pasirinkote „iPad“ dėl šio prietaiso nuostabių galimybių, fantastiško portatyvumo ir prestižinio vardo. Argi ne taip pat rūpestingai reikėtų rinktis ir priedus jūsų „iPad“? „Philips“ siūlo plačią paletę priedų, tarp kurių yra greiti, patikimi energijos tiekimo sprendimai bei ausinės, skleidžiančios tikrą garsą ir užtikrinančios ilgalaikį komfortą. Visi šie priedai buvo sukurti galvojant apie „iPad“ ir užsitarnavo „Apple“ sertifikatą už tobulą suderinamumą.

1 minutės produktų peržiūra

Karščiui atsparaus apdangalo peržiūra
Padėklo – garsiakalbio „CushionSpeaker“ peržiūra
Scenos užkulisiai

„Philips“ priedų nešiojamiems kompiuteriams grupė


 • Prijungiamas garsiakalbis „Soundbar“

  Sukurtas taip, kad būtų patogu nešioti, šis garsiakalbis užtikrina puikią garso kokybę bet kur ir bet kada. Reikia tik vieno USB laido elektros energijai ir grojimui, jokių baterijų ar adapterių, jokių bereikalingų laidų!

 • Nešiojamojo kompiuterio ausinės

  Jaukus komfortas, skirtas ilgiems internetiniams pokalbiams, kuriuos taip mėgstate, net ir tuomet, kai esate kelyje. Priderinkite ausines prie savo aprangos arba nešiokite savo draugo ar namų augintinio nuotrauką.

 • Nešiojamojo kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Dabar jūs galite būti tikri dėl aukštos kokybės vaizdo ir garso ir lengvai skambinti bei siųsti žinutes realiu laiku bet kur pasaulyje. Tikrai labai lengva patalpinti savo vaizdo medžiagą „YouTube“ puslapyje. Ši kamera tvarkingai susilanksto.

 • „Notebook Presenter“ (Prezentacijoms skirta pelė)

  Lengvai valdant judesius, šis prietaisas veikia kaip pelė ore. O išsikrovusios baterijos indikatorius neleis jums atsidurti nepavydėtinoje padėtyje prieš didįjį jūsų pristatymą!

 • „Notebook Presenter“ (Prezentacijoms skirta pelė)

  Ši „Bluetooth“ funkciją turinti pelė su patogiu įtraukiamu USB laidu yra įkraunama ir taip pat veikia, kai baterijos išsenka. Ji turi 360 laipsnių kampu veikiantį „TouchControl™" daviklį, todėl jūs savo pirštais galite valdyti ekrano žymeklį, nors pelė nejuda.

 • „Notebook Sleeve“ (Nešiojamojo kompiuterio apdangalas)

  Kieta viršutinė dalis ir lanksti vidinė pusė tarnauja jūsų nešiojamam kompiuteriui, taip pat apsauginis minkštas vidinis pamušalas, saugantis kompiuterį tuomet, kai jį nešate. „HeatProtect" technologijos dėka trys apsauginiai sluoksniai veikia kartu ir neleidžia susidaryti karščiui.

 • „Notebook CushionSpeaker“ (Nešiojamojo kompiuterio padėklas – garsiakalbis)

  Nesvarbu, ar norite žiūrėti savo mėgstamus filmus gulėdami lovoje, ar klausytis muzikos ilsėdamiesi ant sofos, šis padėklas – garsiakalbis bus geriausias jūsų draugas visuomet, kada panorėsite. Įmontuoti garsiakalbiai leidžia jums mėgautis švariu garsu.

 • „Notebook USB Speaker“ (Nešiojamojo kompiuterio USB garsiakalbis)

  Jie atrodo gražiai ir skamba pritrenkiančiai! USB jungties dėka šiuos garsiakalbius lengva prijungti prie jūsų nešiojamojo kompiuterio – stiprus garsas, nereikalaujantis papildomos elektros energijos. Tiesiog įsitaisykite ir mėgaukitės muzika.

Sukurtas specialiai jūsų nešiojamam kompiuteriui

Lengvi ir ryškūs naujieji „Philips“ nešiojamųjų kompiuterių priedai visuomet yra pasiruošę tarnauti visur – paskutinę minutę užbaigiant darbą oro uoste, susirašinėjant realiu laiku kavinėje, siunčiant elektroninius laiškus jūsų raštinėje, bendraujant socialiniame tinkle ar stebint vaizdo medžiagą ir klausantis muzikos jūsų namuose.

Žiūrėti visus „Philips" priedus nešiojamam kompiuteriui