Sieninis šviestuvas

  Sieninis šviestuvas

  Saving in style

  Šis stilingas sienoms ir luboms tinkantis antracito lauko šviestuvas iš lieto aliuminio skleidžia nuostabų, išsklaidytą dekoratyvinį švytėjimą. Sumanus būdas stilingai taupyti energiją. Susikurkite savo lauko erdvę, naudodami visur puikiai atrodantį apšvietimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ecomoods Sieninis šviestuvas

„Flowerbed“, antracitas 169139316 Surasti panašius produktus

Saving in style

Susiliekite su gamta ir smagiai leiskite laiką lauke

 • Itin ilgas lemputės eksploatavimo laikas

  Itin ilgas lemputės eksploatavimo laikas

  Pridėta itin ilgo veikimo „Philips“ lemputė, galinti šviesti iki 20 000 val.

 • Maloniai nuteikianti šiltai balta šviesa

  Maloniai nuteikianti šiltai balta šviesa

  „Philips“ lauko šviestuvai skleidžia maloniai nuteikiančią šiltą šviesą. Jų spalvinė temperatūra yra 2700 K. Jie šviečia labai stipriai, užtikrindami gerą matomumą, todėl sutemus dar ilgai galite būti lauke. Juos saugu naudoti visą naktį.

 • Tinka montuoti ant sienos ir lubų

  Tinka montuoti ant sienos ir lubų

  Įrenkite šį šviestuvą kaip sieninį arba lubų šviestuvą, kaip tik jums patinka.

 • Paprastas sumontavimas

  Paprastas sumontavimas

  Sumontuoti šviestuvą kartais gali būti nelengva. Įsigiję „Philips“ lauko lempą įsitikinsite, kad mes labai stengėmės palengvinti šį procesą, ir jūs padarysite tai lengvai ir greitai. Su šviestuvu gausite ir „Torx“ tipo raktą, kuriuo sumontuosite šviestuvą.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Patrauklia kaina išsiskirianti „Philips“ sodui skirtų lauko šviestuvų linija sukurta pritaikius šiuolaikinį dizainą ir energiją taupančią technologiją. Lyginant su tradiciniais šviesos šaltiniais, šie šviestuvai sutaupo iki 80 % energijos. Naudodami juos prisidėsite prie aplinkos tausojimo ir taupysite pinigus metai iš metų.

 • Jiems būdingas dėmesys detalėms, aukštos klasės, dailiai atrodančios medžiagos

  Jiems būdingas dėmesys detalėms, aukštos klasės, dailiai atrodančios medžiagos

  Kiekvienas šviestuvas yra sukonstruotas iš aukštos kokybės dalių ir ilgaamžių medžiagų, pvz., presuoto aliuminio bei nerūdijančiojo plieno.

 • IP 44 reiškia, kad tai – lauko šviestuvas

  IP 44 reiškia, kad tai – lauko šviestuvas

  IP44 apsauga reiškia, kad šviestuvas buvo pritaikytas naudoti lauke, todėl galite būti ramūs, kad lauko šviestuvai apšvies sodą tiek lyjant, tiek saulei šviečiant, tiek sningant.

 • Tiesioginis apšvietimas naudojant netiesioginį dekoratyvinį šviesos pluoštą

  Šie lauko šviestuvai garantuoja stiprų kokybišką apšvietimą, taip pat gali būti naudojami kaip dekoratyvinis netiesioginio apšvietimo šaltinis.

 • Stilingas šiuolaikinis dizainas jūsų sode

  „Philips“ šviestuvų šiuolaikinis dizainas yra stilingas, bet kuklus, jie atrodo puikiai tiek naktį, tiek dieną ir neužgožia sodo ar terasos grožio. Šviestuvai labai įvairūs, todėl tikrai rasite tokį, kuris atitiks jūsų poreikius ir skonį.

 • Visos galimos taikymo sritys

  Puikus lauko šviestuvas sodui, terasai, takeliams ar balkonui. „Philips“ lauko šviestuvai būna tvirtinami prie sienos, stulpo, statomi ant stovo, kabinami prie lubų. Saulei nusileidus jie sukuria jaukią, atpalaiduojančią aplinką ir viską puikiai apšviečia, todėl sutemus jausitės saugūs.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti