LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  Taupykite elektrą su pažangiu „PowerSensor“ ekranu

  Ekologiškas, „EPEAT Gold“ sertifikuotas „Philips Business Line 221B3“ LED ekranas su išmania „PowerSensor“ technologija jaučia, ar naudotojas yra šalia, ir taip reguliuoja energijos sąnaudas sutaupydama iki 80 % sąskaitos už elektrą! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

„B Line“, 21, 5 in / 54, 6 cm 221B3LPCB/02 Surasti panašius produktus

Taupykite elektrą su pažangiu „PowerSensor“ ekranu

 • „PowerSensor“ taupo energija ir mažina eksploatavimo išlaidas

  „PowerSensor“ taupo energija ir mažina eksploatavimo išlaidas

  „PowerSensor“ yra integruotas „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima nekenksmingus infraraudonųjų spindulių signalus, kad nustatytų, ar vartotojas žiūri į ekraną, ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo ekrano. Taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos ir pailgėja monitoriaus naudojimo laikas.

 • „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • Stilingi „SmartTouch“ valdikliai

  Stilingi „SmartTouch“ valdikliai

  „SmartTouch“ valdikliai – tai išmaniosios, lietimui jautrios piktogramos, kurios pakeičia mechaninius mygtukus. „SmartTouch“ valdikliai reaguoja į lengviausią jūsų prisilietimą, pvz., įjungia monitorių arba pašviesina ir paryškina vaizdą ekrane su „SmartImage Lite“. Suaktyvinus „SmartTouch“ piktogramos šviečia ir taip parodo, kad jūsų komandos įvykdytos.

 • LED technologija užtikrinamas natūralus spalvų atkūrimas

  Baltos LED lemputės – tai kietojo kūno prietaisai, kurie greičiau visiškai įsižiebia ir pradeda ryškiai šviesti bei išsiskiria trumpesne įjungimo trukme. LED lemputėse nėra gyvsidabrio, todėl jas galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant aplinkai. LED lemputės geriau pritemdo LCD foninį apšvietimą, todėl vaizdas ekrane yra ryškesnis. Be to, dėl visame ekrane rodomo ryškaus vaizdo atkuriamos natūralios spalvos.

 • Draugiškas aplinkai ekranas be gyvsidabrio

  „Philips“ monitoriuose su LED foniniu apšvietimu nėra gyvsidabrio, vienos nuodingiausių natūralių medžiagų, kenkiančių žmonėms ir gyvūnams. Todėl šis ekranas daro mažesnį neigiamą poveikį aplinkai visame gyvavimo cikle – nuo gamybos iki utilizavimo.

 • „ZeroWatt“ jungiklis sutaupo iki 100 % energijos

  „Philips“ genialumo ir paprastumo derinys užtikrina jums galimybę elgtis atsakingai ir išjungti monitorių bet kuriuo metu. Spustelėkite monitoriaus nugarėlėje esantį įjungimo / išjungimo mygtuką ir sumažinkite monitoriaus energijos sąnaudas iki nulio. Naudojant išjungimo režimą monitorius atjungiamas nuo kintamosios srovės šaltinio, todėl anglies dvideginio kiekis dar mažesnis.

 • „EPEAT Gold“ užtikrina mažesnį poveikį aplinkai

  „Philips EPEAT GOLD“ sertifikuoti monitoriai nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai ir sutaupo daug energijos, todėl į aplinką išskiriama mažai šiltnamio efektą sukeliančių dujų. EPEAT programa pirkėjams padedama įvertinti, palyginti ir pasirinkti monitorius, atsižvelgiant į 51 ekologinį kriterijų, kuriuos palaiko US EPA. GOLD sertifikatais užtikrinama, kad gaminant „Philips“ produktus būtų naudojama mažiausiai 30 % perdirbto plastiko, todėl sunaudojama mažiau kenksmingų ir pavojingų medžiagų. „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.

 • USB šakotuvas su 2 prievadais – lengva prijungti

  USB šakotuvas leidžia naudotojui patogiai prijungti kištukus ir atkurti multimedijos įrenginius, pvz., USB atmintines, fotoaparatus, nešiojamuosius HDD, internetinę vaizdo kamerą, PDA, spausdintuvą ir daugelį kitų įrenginių, kuriuos galima prijungti per USB. Patogiai monitoriuje įrengtas USB 2.0 šakotuvas leidžia pereiti USB 2.0 signalams į kompiuterį. Atminkite, kad daugelį įrenginių, pavyzdžiui, fotoaparatus ir HDD, gali tekti įjungti atskirai, nes jie naudoja daugiau energijos nei gali monitoriaus USB šakotuvas.

 • Integruoti garsiakalbiai, kad galėtumėte mėgautis garsu neapsikraudami garsiakalbiais

  Du stereogarsiakalbiai integruoti į rodymo įrenginį. Garsiakalbiai gali būti įrengti matomoje priekinėje monitoriaus dalyje arba nematomoje apatinėje, taip pat monitoriaus viršuje arba gale, priklausomai nuo modelio ir konstrukcijos.

 • 110 mm aukščio reguliavimas idealiai sėdėjimo padėčiai pasirinkti

  Itin ergonomiškas pagrindas yra naudotojui pritaikytas „Philips“ monitoriaus pagrindas, kurį galima palenkti, pasukti, reguliuoti aukštį pakreipiant 90 laipsniu, kad kiekvienas naudotojas galėtų patogiai ir efektyviai nusistatyti monitorių pagal savo asmeninius poreikius.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti