LCD monitorius su USB jungčių stotele

  Paprasta – prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamas ekranas

  Naudodamiesi šiuo naujovišku prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamu ekranu galite lengvai išplėsti vaizdo ribas, prijungti išorinę įrangą ir naudotis internetu. Viskas – su vienu USB laidu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius su USB jungčių stotele

„S Line“, 22 (matomas 21, 5" / 54, 6 cm), „Full HD“ (1920 x 1080) 221S6QUMB/00 Surasti panašius produktus

Paprasta – prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamas ekranas

išplės vaizdą prijungus vienu laidu

 • Vienas USB laidas prijungia jūsų nešiojamąjį kompiuterį prie ekrano

  Vienas USB laidas prijungia jūsų nešiojamąjį kompiuterį prie ekrano

  Naudodamiesi šiuo naujovišku ir dideliu „Philips“ ekranu galėsite prijungti bet kurį nešiojamąjį kompiuterį. Ypač tinka naujausiems itin ploniems nešiojamiesiems kompiuteriams su ribotu jungčių skaičiumi. Šis ekranas su integruotu šakotuvu, eternetu ir stereofoniniais garsiakalbiais leis jums perduoti vaizdo įrašus, garsą ir tiesiogiai prisijungti prie interneto arba intraneto naudojant vieną USB laidą. Naudodamiesi šiuo patobulintu USB „prijunk ir naudokis“ ryšiu galėsite išplėsti kompiuterio galimybes ir naudotis abiem NBPC ir „Philips“ ekranais, pamiršti rūpestį dėl sudėtingo raiškos reguliavimo ar laidų netvarkos.

 • Prieiga prie visų išorinių įrenginių ir klaviatūros, pelės per šakotuvą

  Prieiga prie visų išorinių įrenginių ir klaviatūros, pelės per šakotuvą

  Nuo šiol prie šio naujoviško „Philips“ ekrano USB šakotuvo galite prijungti papildomą viso dydžio klaviatūrą ir pelę ir padidinti savo darbo našumą. Tiesiog prijunkite nešiojamąjį kompiuterį prie šio ekrano vienu USB kabeliu ir būsite pasiruošę prijungti kitus išorinius įrenginius, pavyzdžiui, išorinį HDD, fotoaparatą, USB laikmeną su „Full HD“ vaizdo įrašais, garso failais ir interneto funkcijomis. Jei tik norite, vis dar galite naudoti NBPC klaviatūrą ir optinę valdymo aikštelę.

 • AH-IPS ekranas perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  AH-IPS ekranas perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  Šiame naujausiame „Philips“ monitoriuje panaudotas modernus AH-IPS ekranas, užtikrinantis puikų spalvų perteikimą, reakcijos laiką ir mažas energijos sąnaudas. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, AH-IPS ekranai gali perteikti tinkamas spalvas 178 laipsnių kampu, net jei naudojamas pasukimo režimas. Kadangi yra išskirtinių charakteristikų, AH-IPS geriausiai tinka, kai visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas ryškumas, pavyzdžiui, retušuojant nuotraukas, dirbant grafinėmis programomis ir naršant internete.

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Dėl pažangaus „SmartErgoBase“ pagrindo šį „Philips“ monitorių galima nuleisti iki stalo paviršiaus ir pakreipti tinkamu kampu, kad būtų patogu žiūrėti. Galimybė monitorių nuleisti iki pat stalo paviršiaus – tai puiki išeitis tiems, kurie nešioja bifokalinius, trifokalinius ar progresinius akinius, kai dirba kompiuteriu. Be to, skirtingo ūgio vartotojai gali žiūrėti į monitorių jį pakreipę jiems patogiu kampu ir tinkamai sureguliavę aukštį. Todėl dirbdami kompiuteriu nepavargsite ir nesijausite įsitempę.

 • Draugiškos aplinkai medžiagos atitinka tarptautinius standartus

  „Philips“ įsipareigojo naudoti ekologiškas, aplinkai draugiškas medžiagas visame savo monitorių asortimente. Visose plastikinėse korpuso dalyse, metalinėse pagrindo dalyse ir pakuotėje naudojamos 100 % perdirbamos medžiagos. Kai kuriuose atskiruose modeliuose mes panaudojame iki 65 % pakartotinai perdirbto plastiko. Griežtai laikantis RoHS standartų smarkiai sumažintas toksiškų medžiagų, pavyzdžiui, švino, naudojimas arba jų visiškai atsisakoma. Gyvsidabrio kiekis monitoriuose su CCFL foniniu apšvietimu buvo smarkiai sumažintas, o monitoriuose su LED foniniu apšvietimu jis visiškai nebenaudojamas. Daugiau sužinosite apsilankę „Philips“ svetainėje http://www.asimpleswitch.com/global/.

 • Korpusas be PVC-BFR

  Šio „Philips“ monitoriaus korpuso sudėtyje nėra bromuoto antipireno ir polivinilchlorido (be PVC-BFR)

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Ekrano bendrinimas, vaizdo įrašų ir garso srautinis perdavimas internetu gali turėti įtakos jūsų tinklo ryšiui. Jūsų turima aparatinė įranga, tinklo diapazonas ir jo techniniai parametrai nustato bendrą garso ir vaizdo kokybę.
 • Nešiojamasis kompiuteris, klaviatūra, pelė naudojami tiks paveikslėliuose, gaminio komplekte jų nėra.
 • „IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti