Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/231c5tjkfu_00/231c5tjkfu_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „SmoothTouch“

  Nuostabus interaktyvus ekranas

  Pasinerkite į „Philips SmoothTouch“ ekraną. Puikūs lietimo gestai, pavyzdžiui, bakstelėjimas, čiuptelėjimas, suspaudimas, pasukimas, mastelio keitimas, perbraukimas atgaivina jūsų programas. Interaktyvūs lietimo žaidimai dar įdomesni. Dabar galite tyrinėti pasaulį naudodami 10 pirštų! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „SmoothTouch“

23" (58, 4 cm) 231C5TJKFU/00 Surasti panašius produktus

Nuostabus interaktyvus ekranas

su „SmoothTouch“

 • „SmoothTouch“ ekranas – natūralus, sklandus lytėjimo atsakas

  „SmoothTouch“ ekranas – natūralus, sklandus lytėjimo atsakas

  Šiame „Philips“ ekrane panaudota naujausia suprojektuota talpinė 10 taškų lytėjimo technologija, o stiklas nuo krašto iki krašto užtikrina sklandų atsaką. Pasirinkę lytėjimu pagrįsta operacinę sistemą, pavyzdžiui „Windows 8“, galite naudoti puikius lietimo gestus, pavyzdžiui, bakstelėjimą, čiuptelėjimą, suspaudimą, pasukimą, mastelio keitimą, perbraukimą ir t. t. Dabar galite išnaudoti šias naujas lytėjimu pagrįstų programų galimybes ir atgaivinti savo senąsias programas. Lieskite 10 pirštų arba žaiskite įdomius interaktyvius žaidimus su draugais. Darbe arba mokykloje interaktyviai bendradarbiaukite su kolegomis ir taip padidinkite savo produktyvumą ir efektyvumą.

 • „SmartStand“ dizainas su maksimaliu atlenkimo atgal kampu, kad būtų patogu naudoti

  „SmartStand“ dizainas su maksimaliu atlenkimo atgal kampu, kad būtų patogu naudoti

  Šis „Philips“ ekranas yra „SmartStand“ dizaino su maksimaliu atlenkimo atgal kampu, todėl galėsite jį naudoti įvairiomis ergonomiškomis padėtimis, kaip niekada anksčiau. Pasirinkę šiek tiek didesnį nei 60 laipsnių atlenkimą atgal, galite natūraliai liesti ir rašyti ekrane. Norėdami sėdėti ir atlikti rimtus darbus, galite naudoti vertikalų ekraną. Naudojant integruotą automatinį grįžimo mechanizmą, šis „SmartStand“ užtikrina išskirtinį lankstumą.

 • IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS ekranai perteikia itin aiškų vaizdą su gyvomis spalvomis, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms ir filmams žiūrėti ar po žiniatinklį naršyti, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • „SmartConnect“ su „DisplayPort“, HDMI ir VGA jungtimis

  Su daugybe prijungimo galimybių, šie „Philips“ ekranai turi įvairių jungčių, tokių kaip VGA, „Display Port“, universali HDMI jungtis, kurios leidžia mėgautis didelės raiškos nesuglaudintu vaizdu ir garsu. USB jungtys užtikrina itin didelį duomenų perdavimo greitį ir didžiules prisijungimo galimybes. Nesvarbu, kokį šaltinį naudojate, galite būti tikri, kad investicijos į šį „Philips“ ekraną tikrai ilgą laiką nepraras savo vertės!

 • Internetine vaizdo kamera ir mikrofonu bendraukite su šeima ir draugais

  Įdiegta internetinė vaizdo kamera, perduodanti neiškraipytus, ryškius ir sodrius vaizdus, leidžia jums palaikyti ryšį su šeima ir draugais. Jautrus mikrofonas garantuoja, kad jūsų balsas skambėtų kuo aiškiau. Garso klausykitės per integruotus garsiakalbius arba prijunkite ausines ir mėgaukitės privačiu pokalbiu. Dėl šio nesudėtingo integruoto sprendimo jums nebereikės sukti galvos, kaip prijungti kamerą ir nustatyti mikrofonų padėtį.

 • USB 3.0 užtikrina greitą duomenų perdavimą ir išmaniojo telefono įkrovimą

  Itin greitas USB 3.0 pasiekia 5,0 gb/s perdavimo greitį, o tai apie 10 kartų greičiau nei USB 2.0 standartas, o žymiai sumažintas duomenų perdavimo laikas taupo jūs laiką ir pinigus. Didesnis juostos plotis, itin didelis persiuntimo greitis, geresnis galios valdymas ir puikios bendros charakteristikos – USB 3.0 nustato naujausią standartą, kuris leidžia naudoti didelės talpos atminties įrenginius. Su „Sync-N-Go“ technologija jums nebereikės laukti, kol atsilaisvins dažnių juosta. Jūsų investicijos į USB 2.0 įrenginius bus išsaugotos dėl suderinamumo su ankstesnėmis versijomis.

 • Galingas garsas per 2x2 W RMS garsiakalbius

  Nuo šiol galėsite mėgautis visa multimedija ir socialinėmis programomis su stereofoniniu garsu. Šie integruoti garsiakalbiai ne tik puikiai skamba, bet ir padeda atsikratyti išorinių laidų raizgalynės ir taupo darbo stalo erdvę.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Lytėjimo funkcijai būtina USB kabelio jungtis su kompiuteriu. Veikia tik su lietimą atpažįstančiomis operacinėmis sistemomis ir programomis, pavyzdžiui, „Windows 8“ arba „Windows 7“.
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • „IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti