LCD monitorius su „SmartImage“

  LCD monitorius su „SmartImage“

  Stilingas ir efektyvus ekranas

  Sustiprinkite pojūčius žiūrėdami pasirinkę šį stilingą „Philips Gioco“ ekraną. Išsiskiriantis nepaprastu dizainu su itin siauru rėmu, nuostabiomis spalvomis ir neprilygstamomis vaizdo charakteristikomis, „Philips Gioco“ tiesiog panardins jus į pramogas! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „SmartImage“

„Gioco“, 23 in / 58, 4 cm, „Full HD“ IPS ekranas 238C4QHSN/00 Surasti panašius produktus

Stilingas ir efektyvus ekranas

kvapą gniaužiančioms pramogoms

 • Minimalistinė išvaizda su itin siauru apvadu

  Panaudojus naujausias ekranų technologijas, naujieji „Philips“ ekranai sukurti minimalistine dvasia, sumažinus apvado storį iki 2,5 mm. Suderinus jį su apie 9 mm juoda ekrano matricos juosta, bendras apvado storis smarkiai sumažintas, todėl minimaliai blaškomas dėmesys ir užtikrinamas maksimalus žiūrėjimo plotas. Ypač tinka keleto ekranų arba sujungtų ekranų komplektui, pavyzdžiui, žaidimams, grafikos dizainui ir profesionalioms programoms – itin siauras ekrano apvadas suteikia vieno didelio ekrano pojūtį.

 • AH-IPS LED perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  AH-IPS LED perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  Šiame naujausiame „Philips“ monitoriuje panaudotas modernus AH-IPS ekranas, su pagerinta struktūra, užtikrinančia puikų spalvų perteikimą, reakcijos laiką ir mažas energijos sąnaudas, palyginti su kitais plačiakampiais ekranais. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, AH-IPS ekranai išsiskiria mažesniu gama pulsavimu, todėl gali perteikti tinkamas spalvas net 178/178 laipsnių kampu pasukimo režimu. Kadangi yra išskirtinių charakteristikų, jis geriausiai tinka, kai visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas ryškumas, pavyzdžiui, retušuojant nuotraukas, dirbant grafinėmis programomis ir naršant internete.

 • Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI įrenginys turi visą reikiamą įrangą, reikalingą priimti didelės raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvesčiai, aukštos kokybės skaitmeniniams vaizdo ir garso signalams, siunčiamiems vienu laidu iš kompiuterio arba AV šaltinių, įskaitant skaitmeninius imtuvus, DVD leistuvus ir A/V imtuvus bei vaizdo kameras.

 • „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartContrast“ perteikia neįtikėtinai sodrias juodas detales

  „SmartContrast“ perteikia neįtikėtinai sodrias juodas detales

  „SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.

 • „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – moderni spalvų išplėtimo technologija, kuri gali išplėsti ekrano vaizdo spalvų diapazoną. Sustiprindama ekrano RGB lygį, ši funkcija leidžia mėgautis sodriais ir nevirpančiais vaizdais bei išskirtine nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybe.

 • „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – modernus algoritmas, pagerinantis teksto skaitymą, pvz., PDF dokumentų ar elektroninių knygų, kai reikia sutelkti daugiau dėmesio ir susikoncetruoti. „SmartTxt“ funkcija padidina kontrastą ir teksto turinio ribų ryškumą, kad skaityti būtų dar geriau. Optimalus skaitymas pasiekiamas reguliuojant ekrano pilkumo lygio skalę kartu su baltos spalvos balansu, ryškumu ir kontrastu.

 • LED technologija užtikrina natūralų spalvų atkūrimą

  Baltos LED lemputės – tai kietojo kūno prietaisai, kurie greičiau visiškai įsižiebia ir pradeda ryškiai šviesti bei išsiskiria trumpesne įjungimo trukme. LED lemputėse nėra gyvsidabrio, todėl jas galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant aplinkai. LED lemputės geriau pritemdo LCD foninį apšvietimą, todėl vaizdas ekrane yra ryškesnis. Be to, dėl visame ekrane rodomo ryškaus vaizdo atkuriamos natūralios spalvos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti