Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/239c4qhwab_01/239c4qhwab_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „Miracast“

  Lengvai dalinkitės ekranu

  Naudodami naująjį „Philips Blade 2“ ekraną su „Miracast“ galite belaidžiu būdu bendrinti „Full HD“ turinį iš mažo ekrano į didelį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „Miracast“

„Blade 2“, 23" (58, 4 cm), 1920 x 1080 239C4QHWAB/01 Surasti panašius produktus

Lengvai dalinkitės ekranu

plonesnis ir lengvesnis, bet prilygsta dideliems ir ryškiems

 • IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu – net 90 laipsnių pasukimo režimu! Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS ekranai perteikia itin aiškų vaizdą su gyvomis spalvomis, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms bei filmams žiūrėti ar po žiniatinklį naršyti, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – modernus algoritmas, pagerinantis teksto skaitymą, pvz., PDF dokumentų ar elektroninių knygų, kai reikia sutelkti daugiau dėmesio ir susikoncentruoti. „SmartTxt“ funkcija padidina kontrastą ir teksto turinio ribų ryškumą, kad skaityti būtų dar geriau. Skaitymas optimizuojamas reguliuojant ekrano pilkumo lygio skalę kartu su baltos spalvos balansu, ryškumu ir kontrastu.

 • „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – moderni spalvų išplėtimo technologija, kuri gali išplėsti ekrano vaizdo spalvų diapazoną. Sustiprindama ekrano RGB lygį, ši funkcija leidžia mėgautis sodriais ir nevirpančiais vaizdais bei išskirtine nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybe.

 • Su „Miracast“ žiūrėkite „Full HD“ turinį belaidžiu būdu.

  Su „Miracast“ žiūrėkite „Full HD“ turinį belaidžiu būdu.

  Naudodamiesi „Miracast“ technologija galite jūsų „Philips“ monitoriuje belaidžiu ryšiu dalytis „Full HD“ vaizdo kokybės ir 5.1 kanalo garso kokybės turiniu iš beveik visų „Android®“ įrenginių.

 • MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  „Mobile High Definition Link“ (MHL) yra mobilioji garso / vaizdo sąsaja, kurią naudojant mobiliuosius telefonus ir kitus nešiojamuosius įrenginius galima prijungti prie didelės raiškos ekranų. Naudodami papildomą MHL laidą nesudėtingai prijungsite MHL palaikantį mobilųjį įrenginį prie šio didelio „Philips MHL“ ekrano ir galėsite žiūrėti HD vaizdo įrašus su skaitmeniniu garsu. Nuo šiol mėgausitės ne vien mobiliaisiais žaidimais, nuotraukomis, filmais ar kitomis programomis dideliame ekrane, bet tuo pat metu galėsite įkrauti savo mobilųjį įrenginį, kad įpusėjus neišsikrautų telefono akumuliatorius.

 • „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. „SmartContrast“ padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Moderni, stilinga, itin grakšti konstrukcija

  Naujo „Philips“ asortimento monitoriuose naudojami naujausios kartos itin ploni LED ekranai, todėl jų konstrukcija yra daug grakštesnė, nei ankstesnės kartos. Ploni monitoriai ne tik atrodo estetiškai, bet ir užima mažiau vietos ant stalo!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • ErP energijos sąnaudos budėjimo režimu netaikomos MHL įkrovimo funkcijai
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • „IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.
 • Išmanusis reakcijos laikas – tai optimali GtG arba GtG (BW) tyrimų reikšmė.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti