LCD monitorius su „UltraColor“

„E Line“, 24 (matomas 23, 6" / 59, 9 cm), „Full HD“ (1920 x 1080) 246E7QDSW/00 Surasti panašius produktus
 • Ryškios, tikroviškos spalvos

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/246e7qdsw_00/246e7qdsw_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „UltraColor“

  246E7QDSW/00 Surasti panašius produktus

  Šis puikus plačiakampis ekranas su „UltraColor“ perteikia tikroviškas spalvas. Jo elegantiška konstrukcija papuoš kiekvienus namus arba biurą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ryškios, tikroviškos spalvos

ir elegantiškas dizainas

 • „UltraColor“ platus spalvų diapazonas užtikrina ryškesnį vaizdą

  „UltraColor“ platus spalvų diapazonas užtikrina ryškesnį vaizdą

  „UltraColor“ technologija užtikrina platų spalvų spektrą, kuris leidžia atkurti išskirtinį vaizdą. „UltraColor“ platesnė „spalvų gama“ padeda atkurti natūraliau atrodančią žalią, ryškesnę raudoną ir sodresnę mėlyną spalvą. Suteikite medijos pramogoms, vaizdams ir net produktyvumui daugiau natūralesnių ir sodresnių spalvų – „UltraColor“ technologija.

 • IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS LED plataus matymo kampo technologija tiksliai perteikia vaizdą ir spalvas

  IPS ekranuose panaudotos naujausios technologijos, kurios užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu – net 90 laipsnių pasukimo režimu! Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, IPS ekranai perteikia itin aiškų vaizdą su gyvomis spalvomis, todėl jie idealiai tinka ne tik nuotraukoms bei filmams žiūrėti ar naršyti po žiniatinklį, bet ir profesionalioms programoms, kurioms visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas šviesumas.

 • 16:9 „Full HD“ ekranas – aiškūs ir detalūs vaizdai

  16:9 „Full HD“ ekranas – aiškūs ir detalūs vaizdai

  Vaizdo kokybė – svarus veiksnys. Įprastiniai ekranai užtikrina kokybę, bet jūs norite daugiau. Šiame ekrane atkuriamas patobulintas „Full HD“ 1920 x 1080 raiškos vaizdas. Ryškūs, detalūs „Full HD“ vaizdai ir didelis ryškumas – neįtikėtinas kontrastas ir natūralios spalvos padeda atkurti realistiškus vaizdus.

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • „SmartContrast“ – sodrios juodos spalvos lygio detalės

  „SmartContrast“ – sodrios juodos spalvos lygio detalės

  „SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.

 • „EasySelect“ meniu perjungimo mygtuku greitai pasieksite ekrano meniu

  „EasySelect“ meniu perjungimo mygtuku greitai pasieksite ekrano meniu

  Patogiai integruotu „EasySelect“ meniu perjungimo mygtuku galite greitai ir lengvai sureguliuoti monitoriaus nustatymus ekrano meniu.

 • MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  „Mobile High Definition Link“ (MHL) yra mobilioji garso / vaizdo sąsaja, kurią naudojant mobiliuosius telefonus ir kitus nešiojamuosius įrenginius galima prijungti prie didelės raiškos ekranų. Naudodami papildomą MHL laidą nesudėtingai prijungsite MHL palaikantį mobilųjį įrenginį prie šio didelio „Philips MHL“ ekrano ir galėsite žiūrėti HD vaizdo įrašus su skaitmeniniu garsu. Nuo šiol mėgausitės ne vien mobiliaisiais žaidimais, nuotraukomis, filmais ar kitomis programomis dideliame ekrane, bet tuo pat metu galėsite įkrauti savo mobilųjį įrenginį, kad įpusėjus neišsikrautų telefono akumuliatorius.

 • „SmartImage Lite“ nustatymai – lengvai naudokitės vaizdo nustatymais

  „SmartImage Lite“ yra išskirtinė, aukščiausios klasės „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane rodomą turinį. Pagal jūsų pasirinktą scenarijų „SmartImage Lite“ technologija dinamiškai pagerina nuotraukų ir vaizdo įrašų kontrastingumą, spalvų sotį ir ryškumą sukurdama išskirtines ekrano charakteristikas – ir visa tai realiuoju laiku, paspaudus vieną mygtuką.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • ErP energijos sąnaudos budėjimo režimu netaikomos MHL įkrovimo funkcijai
 • Jei norite peržiūrėti visą gaminių su MHL funkcija sąrašą, apsilankykite www.mhlconsortiun.org
 • HDMI laidai skiriasi ir priklauso nuo regiono bei modelių.
 • Atsako laiko vertė lygi „SmartResponse“
 • NTSC 85 % (CIE1931), sRGB: 122,7 %

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti