LCD monitorius su „Ambiglow“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278c4qhsn_01/278c4qhsn_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „Ambiglow“

  Stulbinamas „Ambiglow“ ekranas

  Sustiprinkite pojūčius žiūrėdami į šį stilingą „Philips Gioco“ ekraną su „Ambiglow“. Dėl naujoviškos „Ambiglow“ technologijos galinėje sienelėje suformuojama vaizdą atitinkanti šviesos aureolė, taip vizualiai padidinamas ekrano plotas ir jūs galite mėgautis kvapą gniaužiančiomis pramogomis Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „Ambiglow“

„Gioco“, 27 in (68, 6 cm), „Ambiglow“ ekranas 278C4QHSN/01 Surasti panašius produktus

Stulbinamas „Ambiglow“ ekranas

kvapą gniaužiančioms pramogoms

 • Minimalistinė išvaizda su itin siauru apvadu

  Panaudojus naujausias ekranų technologijas, naujieji „Philips“ ekranai sukurti minimalistine dvasia, sumažinus apvado storį iki 2,5 mm. Suderinus jį su apie 9 mm juoda ekrano matricos juosta, bendras apvado storis smarkiai sumažintas, todėl minimaliai blaškomas dėmesys ir užtikrinamas maksimalus žiūrėjimo plotas. Ypač tinka keleto ekranų arba sujungtų ekranų komplektui, pavyzdžiui, žaidimams, grafikos dizainui ir profesionalioms programoms – itin siauras ekrano apvadas suteikia vieno didelio ekrano pojūtį.

 • „Ambiglow“ sustiprina pojūčius šviesos aureole

  „Ambiglow“ sustiprina pojūčius šviesos aureole

  „Ambiglow“ suteiks naujų pojūčių žiūrint. Nauja „Ambiglow“ technologija padidina ekraną sukurdama šviesos aureolę ant sienos iš monitoriaus galinės sienelės. Greitas procesorius analizuoja įeinantį vaizdo signalą ir nuolat pritaiko skleidžiamos šviesos spalvą bei ryškumą, kad atitiktų rodomą vaizdą. Naudotojui draugiška parinktis leidžia reguliuoti aplinką pagal savo pomėgius, be to, sumažina akių nuovargį. Ypač tinkama filmams, sporto laidoms žiūrėti arba 2D ar 3D žaidimams žaisti – dėl „Philips Ambiglow“ galite mėgautis unikaliais ir įtraukiančiais vaizdais.

 • AH-IPS ekranas perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  AH-IPS ekranas perteikia puikų vaizdą su gyvomis spalvomis

  Šiame naujausiame „Philips“ monitoriuje panaudotas modernus AH-IPS ekranas, užtikrinantis puikų spalvų perteikimą, reakcijos laiką ir mažas energijos sąnaudas. Skirtingai nei standartiniai TN ekranai, AH-IPS ekranai gali perteikti tinkamas spalvas 178 laipsnių kampu, net jei naudojamas pasukimo režimas. Kadangi yra išskirtinių charakteristikų, AH-IPS geriausiai tinka, kai visada reikalingas spalvų tikslumas ir tinkamas ryškumas, pavyzdžiui, retušuojant nuotraukas, dirbant grafinėmis programomis ir naršant internete.

 • HDMI garantuoja universalų skaitmeninį ryšį

  HDMI garantuoja universalų skaitmeninį ryšį

  Pritaikytas HDMI įrenginys turi visą reikiamą įrangą, reikalingą priimti didelės raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvestį. HDMI laidas užtikrina aukštos kokybės skaitmeninių vaizdo ir garso signalų perdavimą vienu laidu iš kompiuterio arba AV šaltinių (įskaitant skaitmeninius imtuvus, DVD leistuvus ir A/V imtuvus bei vaizdo kameras).

 • „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – moderni spalvų išplėtimo technologija, kuri gali išplėsti ekrano vaizdo spalvų diapazoną. Sustiprindama ekrano RGB lygį, ši funkcija leidžia mėgautis sodriais ir nevirpančiais vaizdais bei išskirtine nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybe.

 • „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – modernus algoritmas, pagerinantis teksto skaitymą, pvz., PDF dokumentų ar elektroninių knygų, kai reikia sutelkti daugiau dėmesio ir susikoncentruoti. „SmartTxt“ funkcija padidina kontrastą ir teksto turinio ribų ryškumą, kad skaityti būtų dar geriau. Skaitymas optimizuojamas reguliuojant ekrano pilkumo lygio skalę kartu su baltos spalvos balansu, ryškumu ir kontrastu.

 • „Smart Bias“ 6500K apšvietimas užtikrina optimalią vaizdo kokybę

  „Smart Bias“ apšvietimo režimas užtikrins optimalią vaizdo kokybę ir žiūrėjimo komfortą. Tamsiame kambaryje jūsų akys išsiplečia ir susitraukia kartu su nuolat kintančiu vaizdu, o tai gali sukelti kompiuterinio matymo sindromą. „Smart Bias“ apšvietimas sukuria švelnią pastovios 6500 k baltos šviesos aureolę ant sienos aplink monitorių. Ypač tinka žmonėms, kurie daug laiko praleidžia prie ekrano. Tai ne tik padeda sumažinti akių įtempimą ir nuovargį, bet ir panaikinami atspindžiai nuo kambario apšvietimo, padidinant kontrastingumo santykį ir vaizdo detalumą, išsaugant tinkamą spalvų suvokimą

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Stenkitės nežiūrėti tiesiai į „Ambiglow“ LED, nes jie labai ryškūs ir gali laikinai apakinti.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti