LCD televizorius

  LCD televizorius

  Puikus dizainas, įspūdinga kokybė.

  Mėgaukitės nuostabiomis HD1366 x 768p ekrano techninėmis savybėmis. Kartu su galingu „Pixel Plus HD“ moduliu ir įspūdinguoju „Invisible sound“ šis plokščias televizorius niekada jūsų nenuvils. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikus dizainas, įspūdinga kokybė.

Aukščiausios kokybės vaizdas ir garsas.

 • „Pixel Plus HD“ – geriau perteikiamos detalės, gylis ir aiškumas

  „Pixel Plus HD“ – geriau perteikiamos detalės, gylis ir aiškumas

  „Pixel Plus HD“ yra vaizdo apdorojimas technologija, suteikianti galimybę matyti gyvą, natūralų ir tikrovišką rodomą turinį. Rezultatas – itin gyvenimiškas vaizdas, pasižymintis neįtikėtinu detalumu ir gyliu iš bet kurio HD šaltinio.

 • 28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 28,9 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir sukuria geriausias įmanomas spalvas.

 • Dinaminio kontrasto santykis 50000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Dinaminio kontrasto santykis 50000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • HD LCD ekranas su 1366 x 768p skiriamąja geba

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • 3 HDMI įvestys su „EasyLink“ užtikrins „Full HD“ jungtį

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninio standarto protokolą, kad būtų galima bendrai naudotis prijungtų įrenginių ir televizoriaus funkcijomis. Esant „EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad galėtumėte naudotis pagrindinėmis televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijomis. HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. Kadangi televizoriaus galinėje pusėje yra 2 HDMI įvestys ir dar 1 HDMI įvestis šone, galite prijungti keletą HD šaltinių, pvz., HD priedėlį, „Blu-ray“ grotuvą, žaidimų pultą ar skaitmeninę kamerą.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Kompiuterio įvestimi galite prijungti televizorių prie kompiuterio VGA kabeliu ir naudotis juo kaip kompiuterio monitoriumi.

 • Sumanusis vaizdas ir garsas, pritaikyti jums

  „Philips“ išankstinio nustatymo režimai, skirti sumaniajam vaizdui ir garsui, suteikia jums tiesioginę prieigą paspaudus vienintelį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką. Galite pasirinkti optimizuotus vaizdo ir garso nustatymus, skirtus skirtingiems vaizdo ir garso režimams.

 • „Active Control“ su šviesos jutikliu optimizuoja vaizdo kokybę

  „Active Control“ yra unikali ir išmani vaizdo kokybės optimizavimo funkcija, kuri išmatuoja ir analizuoja įeinančius signalus ir automatiškai koreguoja vaizdo kokybės nustatymus. „Active Control“ su šviesos jutikliu naudoja jutiklį vaizdo šviesumui koreguoti pagal kambario apšvietimą.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas (DBE) užtikrina kino salės lygio garsą

  Naudodami DBE technologiją, skaitmeniniu būdu apdorojančią garsą, galite norimu lygiu dinamiškai sustiprinti žemuosius dažnius. Be to, kadangi ši technologija reaguoja į garsumo lygį, garsas niekada neiškraipomas.

 • Nematomi garsiakalbiai su „Incredible Surround“ sistema

  „Invisible Sound“ tipo sistema, puikiai deranti su korpuso dizainu. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu. Ši sistema atkuria aiškų erdvinį garsą, praturtinantį rodomus vaizdus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti