myLiving Sieninis šviestuvas

„Geos“, baltas, LED 332893116 Surasti panašius produktus
  • Giving light a new experience

    Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/332893116/332893116_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
    Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

    Sieninis šviestuvas

    33289/31/16 Surasti panašius produktus

    Švari ir unikali forma, suderinta su galinga šviesa, visur atrodys stulbinamai. Šis nuostabus baltas sieninis šviestuvas skleidžia šiltą baltą LED šviesą, kuri puikiai tiks prie modernaus interjero. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Giving light a new experience

  • Šiltai balta šviesa

    Šiltai balta šviesa

    Šioje lemputėje naudojama naujausia „Philips“ apšvietimo technologija ir modernūs šiltos baltos šviesos didelės galios LED, skleidžiantys šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 2 700 K.

  • Itin ilgas naudojimo laikas

    Itin ilgas naudojimo laikas

    Patikimas šviesos šaltinis. „Philips“ LED lemputės pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Naudojant „Philips“ LED lemputes neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Sutaupo iki 80 % energijos

    Sutaupo iki 80 % energijos

    „Philips“ šviestuvuose naudojama LED apšvietimo technologija padeda sutaupyti nemažai elektros energijos (7,5 W modulis skleidžia 350 liumenų šviesą). Todėl kiekvienas toks šviestuvas naudoja mažiau energijos ir leidžia sumažinti sąskaitas už elektrą bei tausoti aplinką. Jei norite namų apšvietimo sistemos, kuri naudotų mažiau elektros, užtikrintų tinkamą apšvietimą ir šiuolaikiškai atrodytų, ieškokite „Philips“ produktų su LED technologija.

  • Apšvietimo ir dizaino suderinimas

    Šis stilingas šviestuvas yra minimalizmo kvintesencija, peržengiantis tradicines ribas ir skleidžiantis išskirtinio ryškumo ir grožio šviesą.

  • Tikslus linijinis apšvietimas

    Pasirinkite šiuos „Philips“ sienų šviestuvus, norėdami ant sienų sukurti dekoratyvinius šviesos raštus. Specialūs lęšiai, esantys ant LED modulio, nukreipia šviesą į tikslų šviesos spindulį.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti