Sieninis šviestuvas

  Išreikškite save per šviesą

  Didelis baltas kubas su užapvalintais kraštais iš sunkaus gryno balto aliuminio luito. Viduje yra šiltos baltos spalvos ekonomiška halogeninė lemputė, kurią galima pakreipti taip, kad ji skleistų tiesioginį šviesos spindulį. Tvirtas kaip uola, su atitinkamos kokybės šviesa.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Išreikškite save per šviesą

architektūros įkvėptos šviesos formos

 • Reguliuojamas ryškumas, užtikrinantis tobulą apšvietimą

  Reguliuojamas ryškumas, užtikrinantis tobulą apšvietimą

  „Philips“ ekohalogeniniai šviestuvai yra pritemdomi, o tai reiškia, kad specialiu jungikliu–reguliatoriumi galėsite nustatyti norimą šviesumą ir šviesos atspalvį.

 • Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  „Philips“ ecohalogeninės lemputės užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti puikią aplinką patalpoje bei sutaupyti energijos, lyginant su įprastomis halogeno lemputėmis.

 • Sutaupo iki 30 % energijos

  Sutaupo iki 30 % energijos

  Visos „Philips“ ekohalogeninės lempos taupo elektros energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės, o jūs prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

 • Švietimo trukmė

  Švietimo trukmė

  Ekohalogeninės lempos tarnauja iki 2 000 val.

 • Aukštos kokybės medžiagos

  Aukštos kokybės medžiagos

  „Arcitone“ šviestuvų nepriekaištingos formos atitinka griežtus profesionalios apdailos reikalavimus, ant jų nerasite nė menkiausio trūkumo ar varžtelio, galinčio sugadinti aukščiausios klasės įspūdį. Juose panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos, garantuojančios jų ilgaamžiškumą.

 • Keičiamos krypties šviesos šaltiniai

  Keičiamos krypties šviesos šaltiniai

  Paslėpti šviesos šaltiniai – šios žėrinčios lempos gali būti pasukamos taip, kad šviestų norima kryptimi; todėl apšvietimas yra reguliuojamas.

 • Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Naudodamiesi į lempą įmontuotu mygtuku, galite lengvai įjungti ir išjungti šviesą.

 • Architektūros stilius

  „Arcitone“ atveria namų pasaulį architektūros stiliui. Jų elegantiškos, aptakios formos ir švarios linijos įkūnija paprastumą. „Arcitone“ šviestuvų nepriekaištingos formos atitinka griežtus profesionalios apdailos reikalavimus, ant jų nerasite nė menkiausio trūkumo ar varžtelio, galinčio sugadinti aukščiausios klasės įspūdį.

 • Unikalus pojūtis ir išvaizda, paprastas dizainas ir išraiškingos linijos

  Įspūdinga „Arcitone“ išvaizda puikiai dera prie šiuolaikinio interjero, todėl apšvietimas tampa pagrindiniu dizaino akcentu. Nepaprastai lengvų formų ir įvairiausių subtilių spalvų, pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų ir elegantiško dizaino šviestuvai puikiai tiks bet kokio stiliaus interjere.

 • Apšvietimas pabrėžia architektūrą

  Naudodami paprastus ir elegantiškus „Arcitone“ šviestuvus suprasite, kur slypi šviesos grožis ir kaip apšvietimas keičia namų interjerą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti