Pakabinamas apšvietimas

    Dekoruokite namus šviesa

    Sujunkime bronzą su gintaro spalvos stiklu ir gausime elegantišką lubų šviestuvą, puikiai derantį prie šiuolaikinio interjero. Pritemdykite lubų šviestuvo šviesą ir sukurkite pageidaujamą aplinką. Stiklo vientisumas sukuria prabangos įspūdį.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dekoruokite namus šviesa

  • Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

    Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

    Jei jums patinka dizainas ir jūs mėgstate eksperimentuoti namuose kurdami naują stilių, išbandykite „Philips InStyle“. Tai dekoratyvinių ant lubų kabinamų, sieninių, ant grindų ir stalo statomų šviestuvų linija, pagaminta iš aukštos klasės įvairių spalvų medžiagų.

  • Didelės galios šviesos diodas

    Didelės galios šviesos diodas

    LED modulis yra unikalus „Philips“ sprendimas – sintetiniame ir aliuminio korpuse panaudoti 3 LED. Ši technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir 100 % vientisą šviesos spalvą.

  • Šiltai baltas šviesos efektas

    Šiltai baltas šviesos efektas

    Naujausia LED technologija garantuoja galimybę apšviesti namus šilta balta šviesa. „Philips“ pristatė naujausią galingų LED kartą, skleidžiančių šiltą baltą šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 2 700 K. Ši naujovė kilstelėjo „Philips“ šviestuvus į kitą lygmenį, kuriame elegantiška šviestuvų išorė ir galimybė kurti norimą nuotaiką nereiškia silpno apšvietimo ar didžiulių energijos sąnaudų.

  • Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

    Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

    7,5 W LED šviesos modulis skleidžia tokį pat šviesos srautą, kaip 40 W kaitinamoji lemputė (350 liumenų). Taupykite energiją, bet naudokite galingą šviesos srautą.

  • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

    Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

    Nustatykite „Philips“ LED lempučių šviesos intensyvumą su šviesos srauto reguliatoriumi (nepridėtas). Todėl šis šviestuvas puikiai tinka sukurti nuotaiką, tinkančią bet kokiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje. „Philips“ atliko bandymus su daugybe sieninių apšvietimo reguliatorių, norėdama įsitikinti, ar jie yra suderinami su LED lempomis. Suderinamų reguliatorių sąrašą rasite tarp atsisiuntimų ir pagalbos skyrelyje.

  • Energijos taupymas

    Energijos taupymas

    Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  • Itin ilgas naudojimo laikas

    Itin ilgas naudojimo laikas

    Patikimas šviesos šaltinis. „Philips“ LED lemputės pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Naudojant „Philips“ LED lemputes neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Išraiškingos ir elegantiškos formos, aukštos klasės medžiagos

    „Philips InStyle“ šviestuvai tiks prie bet kokio šiuolaikiško interjero – įvairūs stiliai puikiai susilies su kiekvieno namais. Dėl plačių pritaikymo galimybių ir įvairiausios apdailos jie puikiai derės prie jūsų pasirinktų užuolaidų, baldų, dažų ir kitų priedų. Dėmesys detalėms ir jų dizainas – galite išreikšti individualų stiliaus pojūtį ir susikurti norimą interjerą tokį, kuris maloniai nuteiks tiek jūsų draugus, šeimos narius, tiek jus pačius.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti