myLiving Lubų šviestuvas

„Stimus“, baltas, LED 408333116 Surasti panašius produktus
  • Think Ledino, think design

    Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/408333116/408333116_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
    Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

    Lubų šviestuvas

    40833/31/16 Surasti panašius produktus

    Šis „Philips Ledino Stimus“ lubų šviestuvas savo moderniu lenktų briaunų dizainu iš metalo ir aukštos kokybės stiklo suteiks skaisčios LED šviesos grožio jūsų kambariui. Jo galingas šviesos srautas suteiks energijos kambariui išsklaidyta, šešėlių nemetančia šviesa. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Think Ledino, think design

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

    Aukštos kokybės LED šviestuvas

    Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  • Šiltai balta šviesa

    Šiltai balta šviesa

    Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

  • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

    Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

    Nustatykite „Philips“ LED lempučių šviesos intensyvumą su šviesos srauto reguliatoriumi (nepridėtas). Todėl šis šviestuvas puikiai tinka sukurti nuotaiką, tinkančią bet kokiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje. „Philips“ atliko bandymus su daugybe sieninių apšvietimo reguliatorių, norėdama įsitikinti, ar jie yra suderinami su LED lempomis. Suderinamų reguliatorių sąrašą rasite tarp atsisiuntimų ir pagalbos skyrelyje.

  • Energijos taupymas

    Energijos taupymas

    Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

    Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

    Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 15 000 val. (arba 15 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti