plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Žiūrėdami šį televizorių, galite mėgautis skaitmeninės TV, elektroninio programų gido ir skaitmeninės kokybės turinio privalumais. Be to, vaizdas bus puikios kokybės, nes naudojamos „Digital Crystal Clear“ ir „Active Control“ technologijos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

plačiaekranis televizorius

107 cm (42 in), plazminis, integruotas skaitmeninis 42PF5521D/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

su integruotu skaitmeniniu imtuvu

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • HD plazminis ekranas, 1024 x 1080i

  Ši moderni plazminio ekrano technologija užtikrina plačiaformatę HD 1024 x 1080i pikselių raišką. Ji perteikia puikų nemirgantį, optimalaus šviesumo ir nuostabių spalvų vaizdą. Kadangi vaizdas bsu gyvas ir ryškus, žiūrėti bus daug maloniau.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • „Digital Crystal Clear“ – vaizdai kaip kino teatre

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl atrodo, kad matote ryškius vaizdus, tarsi būtumėte kino teatre.

 • „Virtual Dolby Surround“ kino salės lygio garso potyriams

  „Virtual Dolby Surround“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • Kompaktiškas ir plonas – tinkantis bet kuriame kambaryje

  Toks stilius pabrėžia plonumą ir kompaktiškumą – dėl šių savybių taupoma vieta, o televizorius tinka bet kur.

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti