plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Mėgaukitės neprilygstamais pojūčiais žiūrėdami šį „Philips Cineos“ pokščiaekranį televizorių su „Full HD“ kokybės ekranu, „Pixel Plus 2 HD“ ir „Ambilight 2“ kanalo technologijomis. USB skaitmeninės medijos skaitytuvas su kompiuterio jungtimi suteikia jums galimybę naudotis bet kokiu multimedijos turiniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cineos plačiaekranis televizorius

107 cm (42 in), LCD, integruotas skaitmeninis 42PF9641D/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

naudojant „Pixel Plus 2 HD“ ir „Ambilight“ technologijas

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ siūlo aukštos raiškos ekranams unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, didesnio sodrumo, gyvybingų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį standartiniams TV, aukštos raiškos signalams ir multimedijos šaltiniams. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Artefaktai suspaustame multimedijos turinyje aptinkami ir sumažinami užtikrinant, kad vaizdas bus aiškus ir ryškus. Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija garantuoja, kad vaizdas yra visiškai tolygus ir itin ryškus.

 • 2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  „Ambilight“ sistema pagerina bendrą žiūrėjimo kokybę pagal aplinkos apšvietimą pakoreguodama ekrano spalvų ir apšvietimo intensyvumą. Ji suteikia galimybę mėgautis naujais pojūčiais visiškai įtraukdama jus į žiūrimą turinį. Ji sukuria tinkamą atmosferą, leidžia geriau atsipalaiduoti žiūrint ir pagerina vaizdo detalių perteikimą, kontrastingumą bei spalvas. „Ambilight“ automatiškai ir nepriklausomai pritaiko spalvas pagal besikeičiantį turinį ekrane.

 • USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leidžia žiūrėti jpg, mp3 ir alb formatų multimedijos failus iš daugelio USB atmintinių ir skaitmeninių fotoaparatų (USB 1.1 atminties klasės įrenginys). Įkiškite USB atmintinę į lizdą televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis ar muzikos failais. Taip galėsite lengvai kartu su draugais mėgautis nuotraukomis ir klausytis muzikos.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • Dinaminio kontrasto stiprintuvas, išryškinantis juodas detales

  Norite, kad LCD plokščias ekranas net ir plačiu kampu rodytų didžiausio kontrasto, gyvus vaizdus? „Philips“ dinaminio kontrasto stiprintuvas naudoja vaizdo apdorojimo technologiją ir unikalią foninio apšvietimo pritemdymo technologiją. Ji suteikia gilių tamsių atspalvių ir išryškina detales. Foninio apšvietimo pritemdymas iki 5 kartų* padidina kontrastą ir pagerina žiūrėjimo kampą. Vaizdui tai suteikia šviesumo ir tikroviškumo, padidina kontrastą ir pagyvina spalvas. (* Nuo 2 iki 5 kartų, priklausomai nuo vaizdo turinio.)

 • Pridedamas elegantiškos konstrukcijos atitinkamas stovas

  Komplekte pridedamas atitinkamos konstrukcijos stalinis stovas.

 • 2 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  Per HDMI nesuglaudintas skaitmeninis RGB signalas perteikiamas iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet joje yra ir skaitmeninio garso duomenys. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 2 HDMI įvestys suteikia galimybę prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti