Sukurta galvojant apie ateitį

  Sukurta galvojant apie ateitį

  Sukurta galvojant apie ateitį

  Jus sužavės dar geresnė kokybė. Itin plonas korpusas iš aukštos kokybės aliuminio sukuria puikią aplinką mėgautis LED technologijos teikiamais privalumais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sukurta galvojant apie ateitį

107 cm (42 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 42PFL6805H/12 Surasti panašius produktus

Sukurta galvojant apie ateitį

yra saulės energiją naudojantis nuotolinio valdymo pultelis

 • Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED televizoriuje apjungia patrauklų minimalistinį dizainą, neįtikėtiną vaizdo kokybę ir nedideles energijos sąnaudos (palyginti su kitais šios kategorijos televizoriais). Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED fono apšvietimu galite mėgautis mažesnėmis energijos sąnaudomis, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvomis spalvomis.

 • „Du viename“ stovas ir tvirtinimo prie sienos laikiklis – nereikia papildomų priedų

  „Du viename“ stovas ir tvirtinimo prie sienos laikiklis – nereikia papildomų priedų

  Šį revoliucinį stalinį stovą „du viename“ galima panaudoti ir kaip televizoriaus tvirtinimo ant sienos laikiklį. Patentuotas dizainas teikia ne mažiau kaip 4 montavimo pozicijas: stalinis sukamas stovas, sieninis sukamas stovas, ypač plokščias sieninis stovas ir su „Vesa“ suderinamas sieninis fiksavimas. Jį lengva montuoti ir jis puikiai reguliuojamas – televizorių pastatysite idealiai horizontaliai.

 • Saulės energija įkraunamam nuotolinio valdymo pultui niekada nereikės keisti baterijų

  Saulės energija įkraunamam nuotolinio valdymo pultui niekada nereikės keisti baterijų

  Saulės energija įkraunamam nuotolinio valdymo pultui niekada nereikės keisti ir išmesti baterijų. Maksimaliam ekologiškumui užtikrinti skirti saulės elementai tiesiog įkraus nuotolinio valdymo pultą iš nemokamo energijos šaltinio – dienos šviesos. Net tamsesniu žiemos metu nėra ko rūpintis. Įrengtas akumuliatorius turi pakankamą energijos rezervą, kad pultas veiktų ir jūs galėtumėte valdyti savo įrangą!

 • 100% perdirbama pakuotė, kad žala gamtai būtų minimali

  Siekdami iki minimumo sumažinti žalą gamtai mes naudojame 100 % perdirbamą pakuotę. Daug detalių ir modernių inovacijų buvo panaudota kuriant šią pakuotę. Atsisakėme polistireno apsauginių detalių ir plastikinių maišų, todėl gamindami šį televizorių dar labiau prisidedame prie aplinkos tausojimo. Dėl novatoriškų technologijų šio dydžio televizoriams pakuoti galime naudoti tik popierių ir kartoną, todėl visą pakuotę daug lengviau perdirbti.

 • Grakštus, plonas ir aukštos kokybė, pagamintas iš antrinio perdirbimo aliuminio

  Šio televizoriaus profilis vienas ploniausių rinkoje. Jo kokybę pabrėžia modernus, itin plonas LED ekranas ir vientisas aliuminio korpusas. Naudojant aukštos kokybės antrinio perdirbimo aliuminį, patraukli aliuminio dizaino išvaizda yra akivaizdus įrodymas, kad ekologiškumas ir aukšta gaminių kokybė gali būti puikiai suderinami. Gamyboje naudoto aliuminio antrinio perdirbimo dalis viršija 60 %, tai kur kas daugiau nei standartinio aliuminio.

 • Nulio vatų maitinimo jungiklis

  Nulinis energijos suvartojimas paspaudus 0 vatų jungiklį

 • Gyvenimiškas vaizdas ir garsas perteiks kino teatro patirtį namuose.

  „Pixel Precise HD“ sukurtas apdovanojimus laimėjusio „Pixel Plus“ pagrindu. Jis perkelia vaizdo kokybę į naują lygmenį su 4 trilijonais spalvų, naudojant HD natūralaus judesio technologiją, kuri užtikrins sklandžius judesius ir ypatingą ryškumą jūsų filmuose. „Super Resolution“, „Pixel Precise HD“ technologijos užtikrins geriausią vaizdo kokybę tiek žiūrint vaizdo įrašus iš interneto, tiek geros kokybės „Blu-ray“ filmus. 20 W garsiakalbių sistema su „clear sound“ technologija suteiks kino teatro pojūtį.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti