Aurea

  Plokščias televizorius

  Šviesos vilionės

  „Aurea“ plokščio televizoriaus apšvietimo perteikimas – žiūrėkite mėgaudamiesi. „Ambilight Spectra“ su aktyviuoju rėmu puikiai dera su naujuoju televizoriaus dizainu. O „Perfect Pixel HD“ procesorius ir „Full HD 1080p“ LCD ekranas patvirtina posakį „tikiu, nes matau“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Šviesos vilionės

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu – „Perfect Pixel“ HD procesorius. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, puikaus gyvų spalvų kontrastiškumo ir sklandaus natūralaus judesio derinį, nesvarbu, ką žiūrėtumėte. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose – nuo multimedijos iki standartinės televizijos.

 • 100 Hz „Clear LCD“, kad judesiai būtų itin aiškūs (3 ms)

  100 Hz „Clear LCD“, kad judesiai būtų itin aiškūs (3 ms)

  100 Hz „Clear LCD“ – neįtikėtinas judesių ryškumas ir aiškus bei gyvas vaizdas net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą išsiliejusio krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • „Ambilight Spectra“ su aktyviu rėmu ir jutikline aureole

  „Ambilight Spectra“ su aktyviu rėmu ir jutikline aureole

  „Ambilight Spectra“ jutiklinė aureolė suteikia magijos pojūtį žiūrint. Aktyvus rėmas išplečia vaizdo šviesas ir perkelia atmosferą už ekrano ribų švelniomis besikeičiančiomis spalvomis. Jausitės visiškai pasinėrę į vaizdą, žiūrėjimas taps intensyvesnis, nei kada galėjote įsivaizduoti. Kompaktiškų LED technologija leidžia aplink ekraną išdėstyti 126 galingus šviesos diodus. Tai sukuria daugybę segmentų, kurie susilieja į vieną švelnų šviesos apvadą aktyviame rėme, tiesiogiai apsupantį ekraną ir tolygiai pereinantį į švelnią aureolę.

 • „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „Philips“ sukūrė „HD Natural Motion“, kad sumažintų virpėjimo efektą, kuris pastebimas žiūrint kino filmus. Apdovanojimus pelnęs algoritmas įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD ir „Blu-ray Disc“). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • Galingas garsas iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Galingas garsas iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Nematoma garso sistema puikiai susilieja su „Aurea“ dizainu. Nors nematoma iš išorės ir labai kompaktiška viduje, ši sistema pasižymi puikiomis garso charakteristikomis. Naujo tipo mikrogarsiakalbių matricoje panaudota 12 garsiakalbių kiekvienoje pusėje, kurie skleidžia garsą per nepastebimą ploną plyšį televizoriaus priekyje. Jie perteikia aiškų erdvinį garsą, todėl galite žiūrėti mėgaudamiesi. Žemuosius dažnius sukuria televizoriaus gale integruoti 2 galingi žemųjų dažnių garsiakalbiai.

 • 4 trilijonų spalvų apdorojimas – gyvi ir nuostabūs vaizdai

  Aiškius ir natūralius vaizdus sukuria moderniausias spalvų apdorojimas. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti naudojant 14 bitų raišką, bendra apdorojimo galia perteikia 4 trilijonus spalvų. Tai sukuria gyvas spalvas ir išlaiko puikų ryškumą. Modernūs algoritmai aptinka subtilius spalvų niuansus bei odos atspalvius, apdoroja juos ir suteikia natūraliausių spalvų.

 • Valdykite savo pramogas „Aurea Navigator“ nuotolinio valdymo pultu

  Plonas ir prašmatnus nuotolinio valdymo pultas turi 3 specialius „ambilight“ klavišus, leidžiančius sklandžiai valdyti sau pritaikytus nustatymus. Pagrindinis akcentas yra išskirtine medžiaga ir dizainu paryškintas elementas bei lietimu valdomas foninis apšvietimas. Šis „Aurea“ klavišas valdo „Aurea“ intensyvumo lygį. Režimo mygtukas MODE perjungia 3 dinamiškumo lygius: nuo atsipalaidavusio iki dinamiško. Mygtuku „Ambilight“ galima įjungti arba išjungti „Ambilight“ taip pat paprastai, kaip šviesą elektros jungikliu. Televizoriaus meniu galima atlikti papildomus nustatymus

 • Nustatymų pagalbininkas padeda sukurti patogius asmeninius televizoriaus nustatymus

  Nustatymų pagalbininkas padeda sukurti patogius asmeninius televizoriaus nustatymus. Naujasis asmeninių nustatymų pagalbininko vedlys neįtikėtinai lengvai padės susikurti asmeninius nustatymus. Jie apima ne tik vaizdą, bet ir visą žiūrėjimo patirtį, įskaitant garso ir „Ambilight“ nustatymus. Vedlys rodo keletą langų su lengvai pasirenkamomis parinktimis, leidžiančiomis pasirinkti svarbiausius nustatymus. Televizoriaus charakteristikos nustatomos pagal jūsų poreikius be sudėtingų terminų ar nustatymų ir labai greitai.

 • 3 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti