CI Plus

    Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

    Tikros pramogos

    „Philips“ 3108 serijos „Full HD“ LED televizoriuje su „Digital Crystal Clear“ technologija galėsite mėgautis ryškiais, aiškiais vaizdais. Šios serijos televizoriai atkuria ryškius vaizdus, puikų garsą ir išsiskiria minimalistiniu dizainu. Įsigykite šį televizorių ir mėgaukitės puikiais vaizdais namuose. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

3100 series Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

117 cm (46 in), „Full HD 1080p“, DVB-T/C 46PFL3108H/12 Surasti panašius produktus

Tikros pramogos

Plonas „Full HD“ LED televizorius

  • „Pause TV“ ir USB įrašymas – galite pristabdyti ir įrašyti programas

    Norite padaryti pertraukėlę, o po to žiūrėti televizijos programą toliau? Pauzės funkcija reiškia, kad jums niekada nebereikės laukti (arba žiūrėti!) reklamų. Norite įsirašyti tiesioginę skaitmeninę televizijos transliaciją ir peržiūrėti ją patogiu laiku? Elektroniniame programų vedlyje raskite mėgstamas programas ir paprastai sudarykite įrašymo tvarkaraštį. Paprasčiausiai prijungus USB standųjį diską prie televizorius, transliacija bus išsaugota ir ją galėsite peržiūrėti vėliau.

  • „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

    „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

    Vaizdo kokybė – svarbus faktorius. Įprastiniai HDTV užtikrina gerą kokybę, bet jūs norite pačios geriausios. Įsivaizduokite kvapą gniaužiantį vaizdą su ryškiomis detalėmis, pasižymintį puikiu šviesumu, neįtikėtinu kontrastiškumu, aiškiai perteikiamais judesiais, realistiškomis spalvomis ir vaizdo tikroviškumu, o šalia to ir mažos energijos sąnaudos. Gerai, daugiau nebeieškokite. „Full HD“ LED televizoriai geriau perteikia detales, nei standartiniai HDTV. O kuo daugiau detalių vaizde, tuo stipresni žiūrėjimo pojūčiai.

  • 100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) švariam judesio ryškumui

    100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) švariam judesio ryškumui

    Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

  • Dvi HDMI įvestys – integruota galimybė prisijungti

    Dvi HDMI įvestys – integruota galimybė prisijungti

    Jokios painiavos su laidais – vienu laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas . HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas.

  • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

    USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

    Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie USB prievado televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

  • Išgirskite kiekvieną garsą su „Clear Sound“

    Išgirskite kiekvieną garsą su „Clear Sound“

    Ši inovatyvi garso technologija padidina vokalo aiškumą tiek kalbant, tiek dainuojant. Todėl girdėsite kiekvieną garsą ir galėsite mėgautis tuo, ką žiūrite.

  • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

    Naudokite televizorių kaip monitorių. Paprasčiausiai prijunkite HDMI-DVI laidu / keitikliu – ir jis paruoštas naudoti.

  • „Digital Crystal Clear“ technologija – kad vaizdo kokybė būtų geresnė

    Mėgaukitės itin švariu vaizdu iš bet kokio šaltinio. Šis vaizdo naujovių paketas skaitmeniniu būdu pakoreguoja ir optimizuoja vaizdo kokybę, parinkdamas optimalius kontrastingumo, spalvų ir ryškumo lygius.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

  • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
  • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
  • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
  • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti