Plokščias televizorius

  BBE

  Plokščias televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Turėdami šį televizorių galite mėgautis skaitmeninės TV privalumais. Be to, galite žiūrėti puikų vaizdą, kurį užtikrina „Pixel Plus 2 HD“ technologija, su visomis „Digital Natural Motion“ išryškintomis detalėmis, ir mėgautis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Plokščias televizorius

132 cm (52 in), LCD, „Full HD 1080p“ 52PFL7762D/12 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

su „Pixel Plus 2 HD“

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ siūlo aukštos raiškos ekranams unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, didesnio sodrumo, gyvybingų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį standartiniams TV, aukštos raiškos signalams ir multimedijos šaltiniams. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Artefaktai suspaustame multimedijos turinyje aptinkami ir sumažinami užtikrinant, kad vaizdas bus aiškus ir ryškus. Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija garantuoja, kad vaizdas yra visiškai tolygus ir itin ryškus.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • Skaitmeninis natūralus judesys – sklandūs judantys vaizdai

  „Philips“ sukūrė skaitmeninio natūralaus judesio technologiją, kuri sumažina virpėjimo efektą, pastebimą žiūrint kino filmus. Ši technologija įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • 28,9 milijardo spalvų ir iki 7500:1 kontrastingumo santykis

  Gyvi ir natūralūs vaizdai – pažangiausias spalvų apdorojimas. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti naudojant 10 bitų RGB apdorojimo technologiją, todėl bendrai apdorojama 28,9 milijardo spalvų. Taip sukuriamos gyvos spalvos ir išlaikomas puikus ryškumas, be to, suteikiamas tobulas juodos spalvos lygis ir tiksliai perteikiamos tamsios spalvos bei atspalviai. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus

 • „Incredible Surround™“ didesniam mėgavimuisi garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • BBE – itin aiškus garsas

  BBE didelės raiškos garsas yra svarbiausia garso gerinimo technologija (licencijuota „BBE Sound“), kuri suteiks jums galimybę mėgautis natūralia muzika, raiškia kalba ir aiškiu vokalu.

 • 3 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti