Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Puikiai atrodo žiūrint bet kokiu kampu

  Pristatome „Elevation“ televizorių, kuris atkuria įspūdingiausią visų laikų vaizdą. Dėl 4 pusių „Ambilight XL“ apšvietimo ir „Prism“ technologijos televizorius išsiskiria plona konstrukcija ir atrodo, lyg būtų apsuptas spalvų aureolės. Sukurtas stebinti. Peržiūrėti visus privalumus

 • Puikiai atrodo žiūrint bet kokiu kampu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Elevation Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

151 cm (60 in), „Easy 3D“, DVB-T/T2/C/S/S2 60PFL8708S/12 Surasti panašius produktus

Puikiai atrodo žiūrint bet kokiu kampu

Itin plonas televizorius su 4 pusių „Ambilight“ XL apšvietimu

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją savo įrenginiuose naudodami „Wi-Fi smart screen“. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – dubliuokite savo įrenginiuose rodomą vaizdą televizoriuje

  Žiūrėkite, ką norite, kur norite ir kada norite. Persiųskite įrenginyje rodomą turinį ir žiūrėkite jį dideliame ekrane. Dalykitės nuotraukomis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ekrano ir t. t. Paprasta nustatyti ryšį, o ši technologija veikia su daugeliu įrenginių.

 • 900Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • Įsivaizduokite, kad jūsų televizorius kybo šviesos aureolėje

  Įsivaizduokite, kad jūsų televizorius kybo šviesos aureolėje

  Įsivaizduokite, kad jūsų televizorius kybo šviesos aureolėje. Mūsų tiesiog stulbinama „Ambilight“ sistema projektuoja itin platų švytėjimą į visas 4 puses nuo jūsų televizorius ant aplinkinės sienos. Ekranas atrodo daug platesnis, jūsų pojūčiai daug aštresni, o jūsų televizorius atrodo taip, lyg kybotų ore. Spalvota aureolė automatiškai prisitaiko prie vaizdo televizoriaus ekrane, o dėl prie sienos prisitaikymo funkcijos šviesos spalva tiksliai atitinka vaizdą ekrane, nesvarbu, kokios spalvos jūsų siena.

 • Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir spartieji mygtukai. O jeigu norite daugiau, paprasčiausiai paspaudę ir laikydami klavišą OK galite lengvai naršyti. Žymeklis veikia kaip pelė, kuria galite nurodyti, spustelėti ir lengvai slinkti ekrane. Apverskite šį nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą! Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius ir žino, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia perjungsite kanalą.

 • Itin plonas televizorius su „Ambilight Prism“ technologija

  Patirkite „Ambilight“ emocijas, spalvas ir galią savo itin ploname televizoriuje. Naudojant „Prism“ technologiją „Ambilight“ šviesos diodus galima išdėstyti televizoriaus galinės sienelės centre. Išmanus algoritmas nukreipia šviesą, kuri atsispindi tarp sienos ir televizoriaus ir išsklisdama sukuria didžiausią ir švelniausią „Ambilight“ aureolę.

 • Mūsų skaidrus stovo dizainas iškyla sukurdamas kybojimo ore efektą

  Mūsų pirmasis televizorius su 4 pusių „Ambilight“ XL nusipelno stovo, kuris iškeltų jį virš kitų. Štai kodėl „Philips“ televizoriui sukurtas skaidrus stovas, sklandžiai susiliejantis su baldais, ant kurių jis stovi, ir suteikiantis šiam televizoriui kybojimo ore efektą.

 • Pasirinktinis tvirtinimas prie sienos skirtas 4 pusių „Ambilight“ XL

  „Philips“ specialiai sukūrė tvirtinimo prie sienos laikiklį (pridedamą perkant), skirtą naudoti su 4 pusių „Ambilight“ XL, kad būtų sukurtas išskirtinis kybojimo ore efektas.

 • „Skype™“ programa, kad galėtumėte lengvai skambinti ir naudotis vaizdo skambučiais savo televizoriuje

  Atraskite naują skambinimo būdą ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite „Philips“ televizoriaus kamerą (pridedamą perkant) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės puikia vaizdo ir garso kokybe.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Perteikia mūsų moderniausią nemirgantį, neprilygstamai ryškų ir aiškų vaizdą. Kiekvienas vaizdą sudarantis pikselis koreguojamas, kad geriau atitiktų gretimus pikselius. Rezultatas – unikalus ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, didesnio kontrastingumo ir sklandaus, natūralaus judesio derinys.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti