Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus7601_12/65pus7601_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

  Atgaivinkite savo pojūčius. „Philips“ 7600 serijos ekranuose naudojamos sumanios vietinės ryškumo zonos, kad būtų atkuriamos sodresnės juodos ir trykštančios ryškios spalvos. HDR suteikia galimybę viską pamatyti taip, kaip tai norėjo perteikti režisierius. Peržiūrėti visus privalumus

 • Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7000 series Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

164 cm (65 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Quad Core“, 16 GB ir didinama, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 65PUS7601/12 Surasti panašius produktus

7601 serija

EISA duomenimis, tai geriausiai 2016–2017 m. Europoje perkamas televizorius su dideliu ekranu

Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

su 3 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos skleidžiama itin plati šviesa iš trijų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, stiprūs ir įtraukiantys.

 • 4K „Ultra HD“ – raiška, kokios dar neteko matyti

  „Ultra HD“ televizorius yra keturis kartus geresnės raiškos nei įprastas „Full HD“ televizorius. Dėl daugiau nei 8 milijonų pikselių ir mūsų unikalios „Ultra Resolution Upscaling“ technologijos galėsite mėgautis geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Kuo geresnė originalaus turinio kokybė, tuo geresnės raiškos vaizdus matysite. Mėgaukitės didesniu ryškumu, geresniu vaizdo gyliu ir kontrastu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingomis detalėmis.

 • Atskleiskite „Quad Core“ ir „Android“ suteikiamas galimybes

  „Philips Quad Core“ procesorius su „Android“ suteikia neįtikėtinus pojūčius žaidžiant. Televizoriuje įdiegus „Android“, galėsite naršyti, paleisti programas ir leisti vaizdo įrašus itin greitai, intuityviai ir smagiai.

 • Visuotinai pripažintas „Micro Dimming Premium“ – nepakartojamas kontrastas

  Visuotinai pripažintas „Micro Dimming Premium“ – nepakartojamas kontrastas

  „Micro Dimming Premium“ išanalizuoja vaizdą 6400 skirtingų zonų, taip kontroliuodama ir optimizuodama kiekvieną tiesioginio LED fono apšvietimo elementą. Mėgaukitės tikrovišku vaizdu, kuri sukuria sodrios juodos ir ryškios baltos spalvos kontrastas.

 • „High Dynamic Range“ perteikia itin tikroviškus vaizdus

  „High Dynamic Range“ perteikia itin tikroviškus vaizdus

  „High Dynamic Range“ (HDR) perteikia kitokius vaizdinius pojūčius. Dėl daug didesnio ryškumo ir nesulyginamo kontrasto vaizdas tarsi atgyja prieš jūsų akis. Tai ne tik sodresni juodi atspalviai ir ryškesnės spalvos. Tai plati paletė naujų spalvų, kurių anksčiau nepavyko perteikti. Pasiruoškite išvysti vaizdus, kurie pažadins jūsų pojūčius ir suteiks nepakartojamų emocijų.

 • „Perfect Pixel Ultra HD“ – geriausia vaizdo kokybė

  „Perfect Pixel Ultra HD“ – geriausia vaizdo kokybė

  Remdamiesi apdovanojimais įvertinta patirtimi UHD vaizdo kokybės srityje mes pasiekėme kitą didelės raiškos vaizdo kokybės lygį. „Perfect Pixel Ultra HD“ modulyje pritaikius pažangią vaizdo apdorojimo programinę įrangą visi vaizdai konvertuojami į 4K „Ultra HD“ raišką. Mėgaukitės sodriausiais juodais, šviesiausiais baltais, natūraliais odos atspalviais ir tikroviškomis spalvomis. Dėl nepriekaištingos vaizdo kokybės viskas ekrane tarsi atgyja ir nesvarbu, kokį šaltinį naudojate.

 • „Philips Double Ring“ technologija – sodrūs ir galingi žemieji dažniai

  „Philips Double Ring“ technologija – sodrūs ir galingi žemieji dažniai

  „Philips Double Ring“ technologija užtikrina laisvesnį garsiakalbių judėjimą žemųjų dažnių garsiakalbiuose, o laisvesnis judėjimas – daugiau jėgos. Todėl net plono dizaino televizoriuje galėsite mėgautis stipriu ir sodriu žemųjų dažnių garsu.

 • „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija perkelia jus už tradicinių TV programų ribų į didelę filmų, TV, muzikos, programų ir žaidimų galeriją internete. 16 GB didinama atmintis reiškia, kad turite daugybę vietos visam mėgstamam turiniui saugoti ir įdiegti dar daugiau programų.

 • lengvumo pojūtį suteikiantis elegantiškas ir plonas aliuminio stovas

  Kiekvienam meno kūriniui būtinas stovas. Kaip ir kiekvienas meno kūrinys, šis „Philips“ televizorius turi būti tinkamai pateiktas. Specialiai šiai galingų televizorių serijai mūsų dizainerių komanda sukūrė ploną aliuminio stovą, kuris sukuria lengvumo pojūtį ir atrodo labai dailiai.

 • Su „DTS Premium Sound“ išgirskite kiekvieną muzikos garsą

  Puikiems televizoriaus garsiakalbiams reikia galingų apdorojimo modulio, kuris išsaugo pradinio garso skaidrumą. „DTS Premium Suite“ leidžia pajusti vartotojams tai, ko jie tikisi iš aukščiausios klasės garso apdorojimo sistemos: įtraukiančio erdvinio garso su giliais ir sodriais žemaisiais dažniais ir krištolo skaidrumo dialogo, klausantis dideliu garsu be jokių svyravimų, nukirpimų ar iškraipymų.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Debesies žaidimų pasiūla priklauso nuo žaidimų teikėjų.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „MultiRoom“ klientas ir serveris palaiko tik nemokamas skaitmenines programas.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti