Tornado

  Spiralės formos taupioji lemputė

  Ryškiai šviečia akimirksniu

  „Tornado“ išsiskiria ypatingu šviesumu, spalvos joje atrodo daug ryškesnės. Ši „Philips“ lemputė iškart įsižiebia ir visur tinka dėl kompaktiško dizaino. Taupo jūsų pinigus iki 10 metų* * – palyginti su tradicine lempute. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tornado Spiralės formos taupioji lemputė

20 W, Šiltai balta, E27 sriegis 871016339470110 Surasti panašius produktus

Ryškiai šviečia akimirksniu

Iškart ryški šviesa pagyvins jūsų spalvas;

 • Taupo energiją ir pinigus – iki 80 % mažesnės sąnaudos

  Ši lemputė sutaupo iki 80 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti