Outdoor

Taupioji lemputė

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291177524/8718291177524_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Outdoor

  Taupioji lemputė

  Patikimas lauko apšvietimas

  Ši „Philips“ taupioji lauko lemputė skleidžia švelnią, šiltą šviesą ir sukurta gražiai apšviesti sodui arba išorinei aplinkai. Per 10 metų eksploatacijos ši taupioji lemputė taupys jūsų pinigus kasdien. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Outdoor Taupioji lemputė

12 W (53 W), E27, Šiltai balta, Nepritemdoma 8718291177524 Surasti panašius produktus

Patikimas lauko apšvietimas

Veikia esant žemai temperatūrai iki -20 Celsijaus

 • Dekoratyvinė lauko lemputė

  Dekoratyvinė lauko lemputė

  Lauko apšvietimas gali papuošti jūsų sodą arba lauko aplinką, išryškinti akį traukiančias detales, saugiai apšviesti takelius arba sukurti tobulą nuotaiką įsimintiniems vakarams su draugais ir šeima. Dengtuose šviestuvuose šią „Philips“ lauko lemputę galima naudoti ir ekstremaliomis oro sąlygomis.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti