Balta šviesa

  Balta šviesa

  Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

  Naudokite „Philips Hue“ baltos šviesos lemputę „Philips Hue“ sistemoje ir mėgaukitės natūralia balta šviesa, kuri padės jums pabusti ir suteiks energijos, kad galėtumėte susikaupti, skaityti ir atsipalaiduoti. Junkite prie „Philips Hue Bridge“ ir valdykite taip, kaip jums patinka. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

Nuo saulėtekio iki saulėlydžio

 • Nuo šiltai baltos iki šaltos ryškios dienos šviesos

  Nuo šiltai baltos iki šaltos ryškios dienos šviesos

  Susikurkite norimą aplinką pagal nuotaiką ir poreikius, rinkdamiesi švelnią ir natūralią baltą šviesą. Naudodamiesi programėle galėsite nustatyti norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos energijos suteikiančios šviesos iki raminančios šiltos baltos šviesos. Reguliuokite pagal aplinką. Ne per ryški. Ne per tamsi. Visada tinkama šviesa.

 • Suteikianti energijos, padedanti susikaupti, raminanti ir skaitymui skirta šviesa

  Suteikianti energijos, padedanti susikaupti, raminanti ir skaitymui skirta šviesa

  Šviesa turi įtakos mūsų nuotaikai, veiklai, budrumui ir kasdienybei. Naudodamiesi programėle galite nustatyti optimalų apšvietimą pagal poreikį. „Philips Hue“ suteikia energijos, padeda susikaupti, atsipalaiduoti ir tinka skaitymui. Pritaikoma kasdienei veiklai ir teikia malonumo. Jauskitės kitaip. Jauskitės geriau.

 • Atsibuskite be streso su asmenine saule

  Atsibuskite be streso su asmenine saule

  Ramiai užmikite ir natūraliai atsibuskite bei pradėkite naują dieną. „Philips Hue“ palengvins pabudimą. Palaipsniui intensyvėjanti šviesa leis jums atsibusti natūraliai, tarsi su saule, o ne nuo šaižaus skambančio žadintuvo signalo.

 • Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prie „Philips Hue Bridge“ sąsajos (pridedama) galite prijungti iki 50 lempučių ir net 7 šviesos srauto reguliatorius. Tiesiog pradėkite naudoti pradžios rinkinius ir pridėkite vis daugiau „Philips Hue“ gaminių. Šviesos intensyvumą galėsite valdyti vienu piršto brūkštelėjimu naudodami „iOS“ ir „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtą intuityviąją „Philips Hue“ programėlę. „Philips Hue“ apšvietimo valdymas paremtas „ZigBee“ technologija, kuri vartoja mažai energijos, yra saugi ir patikima. Sistema nuolat tobulinama, todėl pridedamos naujos funkcijos ir patobulinimai. Programinės ir aparatinės įrangos naujinimai atliekami belaidžiu būdu bei tiesiogiai į jūsų „Philips Hue“ gaminį

 • Pasiruoškite naujai dienai

  Pasiruoškite naujai dienai

  Praleiskite rytinę kavą ir pasiruoškite naujai dienai su šalta ir ryškia dienos šviesa, kuri suteikia energijos jūsų kūnui ir mintims. Puikiai tinka natūraliai nubusti ir gerai jaustis arba kai jums patiems reikia papildomos energijos.

 • Mėgaukitės puikiomis skaitymo sąlygomis

  Mėgaukitės puikiomis skaitymo sąlygomis

  Pasinerkite į mėgiamų novelių skaitymą ir baikite su „Philips Hue“. Ši lemputė skleidžia optimalią baltą šviesą, kuri puikia tinka skaitymui.

 • Atpalaiduojanti šiltai balta šviesa

  Atpalaiduojanti šiltai balta šviesa

  Iškelkite kojas ir leiskite vakarus raminančioje bei švelnioje baltoje šviesoje. Raminanti balta šviesa padės jums atsipalaiduoti vakare ir geriau miegoti naktį.

 • Būkite susikaupę

  Būkite susikaupę

  Likite susikaupę šviečiant tiksliai suderintai ryškiai baltai šviesai. Geriausias būdas greitai atlikti darbus be trukdžių, kai ruošiatės egzaminui, dirbate namuose ar renkatės aprangą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti