Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696576557/8718696576557_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED

  Lemputė (pritemdoma)

  Sukurta pastebėti

  Jūsų pamėgtos ir pažįstamos formos. Dėl pažangiausios LED energiją taupančios technologijos suvartoja 80 % mažiau energijos palyginti su įprastomis lemputėmis ir tarnauja dešimt kartų ilgiau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED Lemputė (pritemdoma)

5, 7 W (40 W), E27, Šiltai balta, Šviesos srauto reguliavimas 8718696576557 Surasti panašius produktus

Sukurta pastebėti

Puikiai atrodo tiek įjungta, tiek išjungta

 • Sužinokite apie apšvietimą

  Spalvos temperatūra: šviesa turi skirtingas spalvos temperatūras, nurodomas matavimo vienetais, vadinamais kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą, ramesnę šviesą, o tos, kurių vertė kelvinais didesnė, skleidžia šaltą, daugiau energijos suteikiančią šviesą. CRI: spalvų perteikimo indeksas (CRI) naudojamas šviesos šaltinio poveikiui spalvai apibūdinti. Natūralios saulės šviesos CRI yra 100. „Philips“ LED apšvietimo lempučių CRI visada didesnis nei 80, taip užtikrinama, kad spalvos atrodytų tikroviškai ir natūraliai. http://www.philips.co.uk/c-m-li/advice-on-lighting-ideas.html

 • Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

  Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2700 K, ji padeda sukurti šiltą, ramią atmosferą, idealia tinkančią atsipalaiduoti. Ši 2700 K šviesa idealiai tinka namų apšvietimo projektams

 • Vintažinis stilius, moderni LED technologija

  Klasikinės LED lemputės yra paremtos standartine LED energijos taupymo technologija. Dabar galite mėgautis retro stiliaus lempute su naujausia technologija ir derančiu vintažiniu dizainu.

 • Šviesos srauto reguliavimas

  Šią lemputę galite naudoti su daugeliu apšvietimo reguliatorių, kad sukurtumėte norimą aplinką tolygiai pritemdydami iki 10 % pilno apšvietimo lygio. Patikrinkite apšvietimo reguliavimo suderinamumo lentelę ir įsitikinkite, kad konkretų apšvietimo reguliatorių galėsite naudoti su šia lempute.

 • Panaši forma ir dydis kaip standartinės kaitinamosios lemputės

  Šiuolaikiniam apšvietimui pritaikyta, energiją taupanti standartinė LED lemputė, pasižyminti gražios formos dizainu ir įprastais matmenimis. Puikus, ilgalaikis pakaitalas tradicinėms, standartinėms kaitinamosioms lemputėms.

 • Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

  Kadangi naudojimo trukmė yra iki 15000 val., mažiau vargsite dažnai keisdami apšvietimo lemputes ir mėgausitės idealiu apšvietimo sprendimu daugiau nei 15 metų.

 • Geriau piniginei ir planetai

  Dėl LED technologijos sutaupoma iki 80 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

 • Idealiai tinka bendrai patalpai apšviesti

  Modernus apšvietimas su „Philips“ LED standartinėmis lemputėmis universaliam apšvietimui, idealiai tinka bendrai patalpai apšviesti.

 • Jokių ultravioletinių arba infraraudonųjų spindulių

  Šviesoje nėra infraraudonųjų spindulių, todėl neskleidžiama šiluma. Be to, šioje šviesoje nėra ir ultravioletinių spindulių. Šios dvi ypatybės reiškia, kad audiniai ir kiti daiktai neišbluks.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti