LED

Reflektorius

  LED

  Reflektorius

  Ilgai veikianti LED lemputė ir koncentruotas ryškus spindulys

  Ši kryptinė LED lemputė skleidžia sukoncentruotą šiltai baltos šviesos spindulį ir puikiai pakeičia įprastas atšvaitines lemputes Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED Reflektorius

7 W (100 W), E27, Šiltai balta, Nepritemdoma 8718696578414 Surasti panašius produktus

Ilgai veikianti LED lemputė ir koncentruotas ryškus spindulys

Daugiau nebereikės nuolat keisti lempučių

 • Paprastas LED apšvietimas kiekvienai dienai

  Paprastas LED apšvietimas kiekvienai dienai

  Kasdien naudojamos „Philips“ LED lemputės patenkins pagrindinius jūsų apšvietimo poreikius. Šios už prieinamą kainą įsigyjamos LED lemputės skleidžia jaukią šviesą ir puikiai veikia.

 • Tikra, šiltai balta šviesa kaip kaitinamosios lemputės

  Šios lemputės spalvinė 2700 K temperatūra užtikrina šiltą ir jaukią atmosferą, puikiai tinka atsipalaiduoti. 2700 K šviesa idealiai tinka namų apšvietimui

 • Ilga lempučių eksploatacijos trukmė – iki 15 metų.

  Kai eksploatacijos trukmė yra 15 000 valandų, jums daugiau nebereikės nuolat keisti lempučių ir daugiau nei 15 metų galėsite mėgautis tobula šviesa.

 • Naudingiau piniginei ir mūsų žemei

  LED technologija padeda išsaugoti iki 80 % energijos lyginant su standartinėmis lemputėmis. Ji greitai atsiperka, padeda taupyti metai po metų bei saugo aplinką.

 • Puikiai tinka dekoratyviniam apšvietimui

  Modernus LED reflektorius su plataus kampo (36 laipsnių) šviesos srautu puikiai tinka dekoratyviniam ir bendrajam apšvietimui. Jį galima naudoti nišiniuose ir dekoratyviniuose šviestuvuose, idealiai tinka virtuvei, virtuvės ploto apšvietimui, svetainėms ir valgomajam.

 • Jokių UV ar infraraudonųjų spindulių

  Šviesa neskleidžia infraraudonųjų spindulių, taigi negeneruoja šilumos. Ši šviesa taip pat neskleidžia ultravioletinių spindulių. Šios dvi savybės reiškia, kad apšvietimas nenublukins audinių ir kitų daiktų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti