Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696588864/8718696588864_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED

  Įprasta forma

  Viena lemputė ir trys šviesos nustatymai

  Kartais jaučiatės taip, tarsi norėtumėte pakeisti aplinką, kad ji atitiktų tai, ką darote. Su „Philips SceneSwitch“ LED lempute galite lengvai keisti nustatymą esamu jungikliu. Tam nereikia įtampos reguliatoriaus arba papildomo įrenginio. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

NAUJIENA

LED Įprasta forma

8 W, 5 W, 2 W (60 W), B22, Šiltai balta 8718696588864 Surasti panašius produktus

Viena lemputė ir trys šviesos nustatymai

Veikia su esamu jungikliu

 • Lempa gali įsiminti paskutinius jūsų naudotus nustatymus

  Šioje „Scene Switch“ lemputėje yra integruotas atminties lustas, kuris įsimena paskutinį naudotą apšvietimo nustatymą, jei jungiklis būna išjungtas ilgiau nei 6 sek. Jei veiklos pobūdžio dažnai nekeičiate, įjungę šviesą visada galėsite mėgautis mėgstamiausiu apšvietimu.

 • Aukštas spalvų perdavimo indeksas (CRI > 80) užtikrina gyvas spalvas

  Spalvų perdavimo indeksas (CRI) nusako šviesos šaltinio poveikį spalvos išvaizdai. Natūralios lauko šviesos CRI yra 100 ir tokia šviesa naudojama kaip standartas, palyginti su kitais šviesos šaltiniais. „Philips“ LED lempučių CRI visada didesnis nei 80, artimas saulės reikšmei, todėl spalvas perteikia tikroviškai ir natūraliai.

 • Nereikia ryškumo reguliatoriaus arba papildomos įrangos

  Lengvai ir greitai sukuria įvairų jūsų poreikius ir nuotaikas atitinkantį apšvietimą. Visos technologijos yra integruotos pačioje lemputėje, todėl nereikia ryškumo reguliatorių ar kitokios papildomos įrangos. Tiesiog pakeiskite senąją lemputę „Scene Switch“ lempute ir apšvietimo lygį galėsite keisti naudodamiesi jau esamu sieniniu jungikliu. Gyvenkite patogiai neskirdami tam daug pastangų ir investicijų. Dabar galite lengvai pakeisti apšvietimą, kad jis atitiktų jūsų veiklą arba nuotaiką.

 • Atkurti numatytuosius gamyklinius lempos nustatymus

  Jei naudojamos kelios nebesinchronizuojamos lempos, tiesiog perjunkite jungiklį (įjunkite ir vėl jį išjunkite per 1 sek.) ir atkurkite lempos numatytuosius gamyklinius nustatymus.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė sutaupo iki 80 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

 • Trys apšvietimo nustatymai: 2700 K, 2500 K, 2200 K

  Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Naudodami „Scene Switch“ lemputes lengvai pakeisite funkcionalų apšvietimą natūraliu, jaukiu ir šiltu pritemdytu apšvietimu. Galite rinktis 100 %, 40 % arba 10 % apšvietimo lygį. Prisitaikykite kambario apšvietimą atsižvelgdami į jame vykdomą veiklą ar savo nuotaiką.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti