-

Judesio jutiklis

  -

  Judesio jutiklis

  Įjunkite šviesą

  Prie „Philips Hue“ sistemos pridėkite judesio jutiklį ir taupydami energiją mėgaukitės patogumu ir ramybe. Šį belaidį baterijomis maitinamą įrenginį galite pastatyti bet kur. Jis lengvai konfigūruojamas naudojantis „Philips Hue“ programa. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Įjunkite šviesą

Suaktyvinimas judesiu

 • Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prie „Philips Hue Bridge“ (nepridedama) galite prijungti iki 50 lempučių ir įvairių priedų. Tiesiog pradėkite naudoti pradžios rinkinius arba atskirą jungtį ir pridėkite vis daugiau „Philips Hue“ gaminių. Šviesos intensyvumą galėsite valdyti vienu piršto brūkštelėjimu naudodami „Philips Hue“ programą, skirtą „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. „Philips Hue“ šviesos valdymas yra paremtas „ZigBee“ technologija, kuri vartoja mažai energijos ir yra labai patikima. Sistema nuolat tobulinama pridedant naujų funkcijų ir patobulinimų. Tiesioginis „Philips Hue“ produkto programinės ir aparatinės įrangos naujinimas atliekamas belaidžiu būdu.

 • Įjungia „Hue“ apšvietimą, kai aptinkamas judesys

  Prijunkite „Philips Hue“ judesio jutiklį prie „Philips Hue Bridge“ naudodamiesi „Philips Hue“ programa, ir jis automatiškai įjungs „Philips Hue“ apšvietimą, kai tik įeisite į kambarį. Jis puikiai tiks vonios kambaryje, koridoriuje, rūsyje arba garaže. Naudodamiesi programa galite pasirinkti, koks scenarijus ar apšvietimo nustatymas suaktyvinamas, kai aptinkamas judesys. Jei judesio nebeaptinkama, apšvietimas automatiškai išsijungia.

 • Automatiškai įjungia švelnų naktinį apšvietimą

  Yra galimybė nustatyti skirtingus dieninio ir naktinio apšvietimo nustatymus. Dienos metu jutiklis gali įjungti ryškią baltą šviesą, kad geriau matytumėte. Naktį jis gali įjungti švelnų apšvietimą, kai jūs arba jūsų vaikas atsikelia iš lovos. Tokio apšvietimo jums užteks, kad orientuotumėtės tamsoje ir nepažadintumėte kitų šeimos narių.

 • Apšvietimas įjungiamas tik kai to reikia

  Dėl integruoto šviesos jutiklio apšvietimas įjungiamas tik tada, kai to reikia. Šviesos jautrumą galite lengvai pakeisti naudodamiesi „Philips Hue“ programa, kad jutiklis pradėtų veikti tik tada, kai jums būtinas papildomas apšvietimas. Judesio jutiklis padeda taupyti energiją, nes automatiškai išjungia apšvietimą tose vietose, kur jis nereikalingas. Jei nėra judesio, apšvietimas pritemdomas, o po to, praėjus nustatytam laikui, jis automatiškai išjungiamas.

 • Jokių laidų, kad galėtumėte pastatyti bet kurioje namų vietoje

  Baterijomis maitinamas judesio jutiklis neturi laidų, todėl jį lengva pastatyti bet kur. Jį įrengsite per kelias minutes. Pastatykite jį ant lentynos, naktinio staliuko arba pasinaudokite pridedamu varžtu ir pritvirtinkite jį prie sienos ar lubų. Prie metalinių paviršių galite jį pritvirtinti panaudodami magnetą. Pastebėjimo kampą reguliuokite pasukdami jutiklį reikiama kryptimi.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti