-

Balta šviesa

  -

  Balta šviesa

  Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

  Pridėkite „Philips Hue“ sistemoje „Philips Hue“ baltos šviesos taškinę lemputę ir mėgaukitės šiltu ir šaltu apšvietimu, kurį galima patogiai reguliuoti užsiimant įvairiausia veikla. Prijunkite ją prie „Philips Hue Bridge“ ir valdykite taip, kaip jums patinka. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

Nuo saulėtekio iki saulėlydžio

 • Nuo šiltai baltos iki šaltos ryškios dienos šviesos

  Susikurkite norimą aplinką pagal nuotaiką ir poreikius, rinkdamiesi švelnią ir natūralią baltą šviesą. Naudodamiesi programėle galėsite nustatyti norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos energijos suteikiančios šviesos iki raminančios šiltos baltos šviesos. Reguliuokite pagal aplinką. Ne per ryški. Ne per tamsi. Visada tinkama šviesa.

 • Atsibuskite be streso su asmenine saule

  Ramiai užmikite ir natūraliai atsibuskite bei pradėkite naują dieną. „Philips Hue“ palengvins pabudimą. Palaipsniui intensyvėjanti šviesa leis jums atsibusti natūraliai, tarsi su saule, o ne nuo šaižaus skambančio žadintuvo signalo.

 • Pasiruoškite naujai dienai

  Praleiskite rytinę kavą ir pasiruoškite naujai dienai su šalta ir ryškia dienos šviesa, kuri suteikia energijos jūsų kūnui ir mintims. Puikiai tinka natūraliai nubusti ir gerai jaustis arba kai jums patiems reikia papildomos energijos.

 • Mėgaukitės puikiomis skaitymo sąlygomis

  Pasinerkite į mėgiamų novelių skaitymą ir baikite su „Philips Hue“. Ši lemputė skleidžia optimalią baltą šviesą, kuri puikia tinka skaitymui.

 • Atpalaiduojanti šiltai balta šviesa

  Iškelkite kojas ir leiskite vakarus raminančioje bei švelnioje baltoje šviesoje. Raminanti balta šviesa padės jums atsipalaiduoti vakare ir geriau miegoti naktį.

 • Būkite susikaupę

  Likite susikaupę šviečiant tiksliai suderintai ryškiai baltai šviesai. Geriausias būdas greitai atlikti darbus be trukdžių, kai ruošiatės egzaminui, dirbate namuose ar renkatės aprangą.

 • Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prie „Philips Hue Bridge“ (nepridedama) galite prijungti iki 50 lempučių ir įvairių priedų. Tiesiog pradėkite naudoti pradžios rinkinius arba atskirą jungtį ir pridėkite vis daugiau „Philips Hue“ gaminių. Šviesos intensyvumą galėsite valdyti vienu piršto brūkštelėjimu naudodami „Philips Hue“ programą, skirtą išmaniesiems „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. „Philips Hue“ šviesos valdymas yra paremtas „ZigBee“ technologija, kuri vartoja mažai energijos ir yra labai patikima. Sistema nuolat tobulinama pridedant naujų funkcijų ir patobulinimų. Tiesioginis „Philips Hue“ produkto programinės ir aparatinės įrangos naujinimas atliekamas belaidžiu būdu.

 • Puikiai tinka kaip standartinė GU-10 taškinė lemputė

  „Philips Hue“ baltos šviesos GU-10 lemputė puikiai tiks, jei sugalvosite atnaujinti turimus taškinio apšvietimo šviestuvus. Tai išmani energiją taupanti alternatyva tradicinėms taškinėms halogeninėms lemputėms.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti