LivingWhites

Spiralės formos taupioji lemputė

  LivingWhites

  Spiralės formos taupioji lemputė

  Lengvai pritemdoma šviesa

  Nusibodo nereguliuojamas apšvietimas? Pasirinkite „Philips LivingWhites“ taupiąsias lemputes, kad galėtumėte pritemdyti šviestuvus „LivingWhites“ nuotoliniu valdikliu (yra baziniame pakete). Be to, šios lemputės sutaupo iki 80 % energijos ir pinigų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LivingWhites Spiralės formos taupioji lemputė

20 W (87 W), E27 sriegis, Šiltai balta, Bazinis paketas 8727900926187 Surasti panašius produktus

Lengvai pritemdoma šviesa

Sukurkite pageidaujamą nuotaiką

 • Pritemdymas be įtampą reguliuojančio jungiklio

  Pritemdymas be įtampą reguliuojančio jungiklio

  Lemputę „LivingWhites“ galite pritemdyti nuotoliniu valdikliu „LivingWhites“ arba „LivingAmbiance“. Šią lemputę pritemdys bet kuris „Philips“ nuotolinis valdiklis su etikete „SmartLink“.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

 • Bet kurį baltos šviesos šviestuvą prijunkite prie „LivingAmbiance“ nuotolinio valdymo pultelio

  Įkiškite šviestuvo „LivingWhites“ kištuką tarp savo lempos ir lizdo sienoje ir šviestuvas veiks su kitais „LivingAmbiance“ gaminiais. Taip galėsite valdyti namuose turimą šviestuvą naudodami „LivingAmbiance“ nuotolinio valdymo pultelį ir prijungti jį prie kitų „LivingAmbiance“ gaminių. Nuo šiol galite paversti turimą šviestuvą aplinkos akcentu! Dėmesio: šviestuvas, kurį prijungsite prie „LivingWhites“ kištuko, negali turėti jutiklinio ryškumo reguliatoriaus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti