„WeCall Bluetooth“ konferencinis garsiakalbis

  „WeCall Bluetooth“ konferencinis garsiakalbis

  Itin aiškūs konferenciniai skambučiai bet kur

  Atlikite konferencinius skambučius naudodami nešiojamąjį „Philips WeCall“. Šiame įrenginyje yra keturi mikrofonai ir naudojama pažangi sklandų pokalbį užtikrinanti aido slopinimo technologija. Be to, jūsų patogumui yra LED indikatoriai ir „Bluetooth®“ ryšys. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„WeCall Bluetooth“ konferencinis garsiakalbis

„Bluetooth®“ ir USB, Aukščiausios kokybės garsas, Integruota baterija, Išmaniajam telefonui AECS7000E/00 Surasti panašius produktus

Itin aiškūs konferenciniai skambučiai bet kur

garsas toks, kad atrodo, jog žmogus, su kuriuo kalbate, yra šalia

 • Keturi mikrofonai puikiai fiksuoja balsą 360 laipsnių

  Keturi mikrofonai puikiai fiksuoja balsą 360 laipsnių

  Keturi daugiakrypčiai mikrofonai fiksuoja balsą 360 laipsnių kampu iki 5 m atstumu, todėl ryšys aiškus ir natūralus, o jums nereikia kalbėti garsiau ar pasilenkti prie garsiakalbio net triukšmingoje aplinkoje.

 • Lengvai prijungiamas prie „Bluetooth“ naudojančių išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių.

  Lengvai prijungiamas prie „Bluetooth“ naudojančių išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių.

  Sklandus prijungimas naudojant automatinį siejimą prie „iPhone“ ar bet kurių kitų „Bluetooth“ naudojančių išmaniųjų telefonų, kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių iki 10 m atstumu.

 • Nemokama „WeCall“ programa greitiems ir intuityviems konferenciniams skambučiams

  Nemokama „WeCall“ programa greitiems ir intuityviems konferenciniams skambučiams

  Patogi „Philips WeCall“ programa tvarko konferencinių skambučių numerius ir prieigos kodus įveda tiesiai iš jūsų kalendoriaus, todėl numeriai surenkami greitai, o skambučių prieiga iš kalendoriaus suteikiama vos vieno mygtuko paspaudimu.

 • Baterijos eksploatavimo laikas iki 8 val. ir USB laidas įrenginiui įkrauti

  Baterijos eksploatavimo laikas iki 8 val. ir USB laidas įrenginiui įkrauti

  Iki 8 val. baterijos eksploatavimo trukmė pokalbiams ir iki 200 val. baterijos eksploatavimo trukmė budėjimo režimu. Pridedamas USB laidas, kad prireikus galėtumėte lengvai ir patogiai įkrauti.

 • Pažangus triukšmo slopinimas, užtikrinantis aiškų garsą

  Pažangi triukšmo slopinimo funkcija su keturiais daugiakrypčiais mikrofonais apie garsiakalbį suteikia galimybę prie pokalbio prisijungti keliems žmonėms ir užtikrina aiškiai girdimus balsus. Judantys ir nejudantys triukšmai yra nuslopinami ir netrukdo pokalbio metu.

 • Pažangus aido slopinimas, užtikrinantis sklandų pokalbį

  Novatoriška laisvų rankų įranga pasižymi itin greitu ir pažangiu aido slopinimu ir puikiai veikiančia „Full-duplex“ funkcija, kai kalbama per garsiakalbį nutolus nuo jo per kelis metrus. Pritaikytas algoritmas pašalina aidą ir dėl grįžtamojo atsako iš garsiakalbio į mikrofoną susidariusį triukšmą, todėl puikiai tinka kalbant esant sudėtingoms akustinėms sąlygoms ir kalbant garsą atmušančioje patalpoje, pvz., biuro patalpoje su mažai baldų.

 • Galingas garsiakalbis, kuriuo lengvai išgirsite balsą ir galėsite klausytis muzikos

  2 colių garsiakalbis yra itin jautrus ir pasižymi mažais iškraipymais. Specialios žemo kūgio formos profilis su neodimio magnetu užtikrina plataus dažnio diapazoną ir sklaidos kryptingumą. Kalbėkite vaikščiodami po kambarį ar iš bet kurios kambario vietos ir mėgaukitės puikia garso kokybe. Arba klausykitės muzikos, nes jis tam puikiai tinka.

 • USB ryšys, kuriuo galite skambinti naudodami nešiojamuosius kompiuterius

  USB ryšys suteikia galimybę naudoti garsiakalbį skambinant iš nešiojamųjų kompiuterių su „prijunk ir naudokis“ ir automatinio prietaiso aptikimo funkcijomis.

 • Plonas ir kompaktiškas dizainas, garantuojantis mobilumą

  Ploną ir kompaktiško dizaino konferencinį garsiakalbį galėsite pasiimti bet kur. Jis lengvai tilps nešiojamojo kompiuterio krepšyje, todėl galėsite juo naudotis keliaudami, dirbdami namie, viešbučio kambaryje ar lankydami verslo partnerį.

 • Plonas ir lengvas kelioninis dėklas

  Patvarus ir itin lengvas kelioninis dėklas saugo garsiakalbį kelionėje, o dėl elegantiško ir funkcionalaus dizaino puikiai atrodo.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Philips“ neatsako už pavogtus vertingus daiktus net naudojant su „InRange“.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti