Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Gyvenkite ekologiškesnį gyvenimą

  Laikas susirūpinti aplinka. Šio stilingo „Philips“ laikrodžio AJ3570/12 korpusas pagamintas iš patvaraus bambuko ir aplinkai nekenkiančių medžiagų. Be to, jame yra mažas energijos sąnaudas užtikrinantis parengties režimas bei automatinis šviesos jutiklis, kad kiekvieną sekundę taupytumėte energiją. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Gyvenkite ekologiškesnį gyvenimą

naudodamiesi ekologišku laikrodžiu su radiju

 • Mažas energijos suvartojimas didesniam energijos taupymui

  Mažas energijos suvartojimas didesniam energijos taupymui

  Pagal Europos Komisijos Direktyvą dėl ekologiško dizaino Nr. 2005/32/EC, visi energiją vartojantys importuojami į Europą produktai turi būti suderinami su energijos vartojimo standartais, galiojančiais iki 2013 m. Šis laikrodis-radijas yra sukurtas sutinkamai su šia direktyva, padidinant energijos efektyvumą ir sumažinant energijos suvartojimą bei siekiant mažesnio nei 1W energijos suvartojimo budėjimo režime. Gausite mažesnes sąskaitas už elektrą ir labiau pasirūpinsite aplinka.

 • Automatinis blėstančios šviesos jutiklis patogiam žiūrėjimui

  Automatinis blėstančios šviesos jutiklis patogiam žiūrėjimui

  Visada būsite tikri, kad galite perskaityti ekrano užrašus, nepaisant paros meto. Integruoti šviesos jutikliai perskaito aplinkos šviesos intensyvumą ir nustato kokio ryškumo turėtų būti ekranas, stengiantis užtikrinti ryškumą. Dienos metu arba esant ryškiam apšvietimui, ryškumas padidėja automatiškai, todėl galima aiškiai matyti ekraną. Naktį arba esant nedideliam apšvietimui, ekranas sušvelnėja, leisdamas žiūrėti į ekraną be jokio diskomforto ir netrukdomai miegoti.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Tvarus ir atsinaujinantis bambukas naudojamas viršutinėje plokštėje

  Norint atrasti būdus kaip pasirūpinti gamta, reikia kūrybinio mąstymo ir patirties. Bambuko panaudojimas šio laikrodžio išorinėje plokštėje yra ekologiškas žingsnis, kuris papildo produkto stilių. Bambukas yra ne tik patrauklus, bet ir tvarus bei atsinaujinantis. Jis auga labai greitai, nenaudojant jokių trąšų ar pesticidų, ir gali būti pjaunamas po 3-5 metų, kiekvieną augalą pjaunant keletą kartų. Be to, bambuko paruošimas pramonei sunaudoja mažiau teršalų ir išskiria mažiau anglies dioksido.

 • Perdirbto plastiko korpusas ir pakavimo popierius

  Prisiimdami atsakomybę dėl aplinkosaugos, „Philips“ visada stengėsi dėti didžiules pastangas į perdirbimą, kurio nauda stulbinama. Perdirbimas sumažina neperdirbamų medžiagų poreikį ir prisideda išsaugant mūsų nykstančią planetą. Taip pat jis sumažina deginimo įrenginių ir sąvartynų, kurie turi kenksmingą poveikį mūsų ekosistemai ir aplinkai, poreikį. Šis laikrodis yra pagamintas iš didelio atsinaujinančių medžiagų kiekio. Visas gaubtas yra pagamintas iš 100 % perdirbto plastiko, popieriaus spaudai – iš 100 % perdirbto popieriaus, o pakuotės – iš 90 % perdirbtų medžiagų.

 • Pavojingi kontroliuojami komponentai saugiam ir ekologiškam gyvenimui

  Pavojingų komponentų naudojimo ribojimas rodo „Philips“ troškimą sukurti saugesnę gyvenimo aplinką. Be to, kad yra vadovaujamasi RoHS (pavojingų medžiagų naudojimą ribojanti direktyva), kuri apriboja pavojingų cheminių medžiagų, tokių kaip švinas, kadmis ir gyvsidabris, naudojimą, mes taip pat apribojome ir kitų pavojingų medžiagų naudojimą. Pvz., PVC ar BFR komponentai yra išimti iš bet kokių platikinių dalių, plokščių, maitinimo adapterių ir pakuočių, sumažinant poveikį žmonijai ir aplinkai naudojimo ar utilizavimo metu.

 • Įjunkite ir automatiškai nustatykite laiką

  Išimkite laikrodį iš dėžutės, įjunkite, ir laikas jau nustatytas – automatiškai. Išmanus laikrodis nuskaito užprogramuotus duomenis ir nustato teisingą laiką pagal nustatytas laiko juostas. Jei gyvenate už nustatytos laiko juostos ribų, viskas, ką turite padaryti, – paspausti „Laiko juostos“ (Time zone) mygtuką, ir laikrodis iš naujo nustatys laiką. Jokių instrukcijų, jokių mygtukų.

 • Rezervinis laiko ir žadinimo signalo kopijavimas net ir išsijungus energijai

  Dingus energijai, šis išmanus laikrodis vis tiek išlaikys ir išsaugos esamą laiką ir jūsų nustatymus. Nustatytas žadintuvas išlieka aktyvus, net jei ekranas išjungtas – dėl iš anksto integruotos baterijos. Vėl atsiradus energijai, nereikia iš naujo nustatyti laikrodžio ir atkurti nustatymo. Nuostabu, kad net jei elektros energijos tiekimas nėra atkurtas, baterija tiekia pakankamai energijos, kad suskambėtų žadintuvas jūsų nustatytu metu – užtikrinant, kad tikrai nepramiegosite.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti