Laikrodis-radijas

  Pabuskite ir šypsokitės!

  Su „Philips“ laikrodžiu-radiju kiekvienas rytas bus ypatingas. Laiko projektavimo funkcija perkelia laiką ant bet kokio paviršiaus. Pramerkite akis ir pamatysite laiką. Rytai bus tikrai malonūs Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Laiko projekcija, FM, skaitmeninis derinimas, Dvigubas signalas, Maitinimas iš baterijos ar tinklo AJ4800/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite ir šypsokitės!

su laiko projekcija

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. „Philips“ radijas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį ir tylųjį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Laiko projekcija nurodo laiką vos pramerkus akis

  Laiko projekcijos funkcija leidžia laiką rodyti ant bet kokio paviršiaus ir bet kokiu kampu. Moderni projekcijos sistema užtikrina, kad laikas visada būtų rodomas tinkamai ir reikiama kryptimi. Kitaip nei įprastiniai LCD ekranai, negatyvo LCD ekranas leidžia per jį sklisti šviesai jos labai neiškraipant. Galingos LED lemputės apšviečia negatyvo LCD ekraną ir tam tikru atstumu sukuria šviesos projekciją. Naudojant tikslius lęšius laikrodis sukuria vaizdo projekciją ir sureguliuoja fokusavimą. Nereikia stotis ir pasižiūrėti, kiek valandų, – tereikia atsimerkti!

 • FM imtuvas leis mėgautis radijo programomis

  Integruotas FM imtuvas leis kiekvieną dieną mėgautis per mėgstamą radijo stotį transliuojamomis dainomis ar žiniomis. Paprasčiausiai nustatykite stotį, kurios norite klausytis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti