Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Tegul jus pažadina aiškiai girdimas ir netraškantis DAB+ radijas

  Pabuskite pažadinti muzikos, kurią iš įvairių šaltinių transliuoja „Philips“ laikrodis-radijas AJB3552/12 su dideliu LCD ekranu. Aiškiai girdimas ir netraškantis DAB+ radijas suteiks galimybę klausytis daugiau radijo stočių. Priekyje įrengtais trimis ratukais lengvai nustatysite laiką ir įjungsite žadintuvo signalą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Didelis ekranas, DAB+ / FM, skaitmeninis derinimas, Žadintuvas, Laiko ir žadintuvo palaikymas AJB3552/12 Surasti panašius produktus

Tegul jus pažadina aiškiai girdimas ir netraškantis DAB+ radijas

 • Suderinamumas su DAB ir FM leis mėgautis visomis radijo galimybėmis

  Suderinamumas su DAB ir FM leis mėgautis visomis radijo galimybėmis

  DAB (skaitmeninė garso transliacija) skaitmeninis radijas, savo galimybėmis lenkiantis FM analogines transliacijas, yra naujas būdas transliuoti radijo laidas antžeminių siųstuvų tinklu. Jis suteikia klausytojams daugiau pasirinkimų ir informacijos, perteikiamos aiškiu, be traškesių, kokybišku garsu. Technologija leidžia imtuvui prisijungti prie stipriausio aptikto signalo. DAB skaitmeninių stočių dažnių nereikia įsiminti, programos suderinamos pagal stoties pavadinimą, todėl keliaujant jų nereikia suderinti iš naujo.

 • Automatinis blėstančios šviesos jutiklis patogiam žiūrėjimui

  Automatinis blėstančios šviesos jutiklis patogiam žiūrėjimui

  Visada būsite tikri, kad galite perskaityti ekrano užrašus, nepaisant paros meto. Integruoti šviesos jutikliai perskaito aplinkos šviesos intensyvumą ir nustato kokio ryškumo turėtų būti ekranas, stengiantis užtikrinti ryškumą. Dienos metu arba esant ryškiam apšvietimui, ryškumas padidėja automatiškai, todėl galima aiškiai matyti ekraną. Naktį arba esant nedideliam apšvietimui, ekranas sušvelnėja, leisdamas žiūrėti į ekraną be jokio diskomforto ir netrukdomai miegoti.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Automatinis laiko sinchronizavimas be jokių vargų užtikrina tikslų laiką

  Automatinis laiko sinchronizavimas be jokių vargų užtikrina tikslų laiką

  Jeigu jūsų laikrodyje su radiju yra automatinio laiko nustatymo funkcija, jums net nereikia nustatyti laiko. Laikrodis sinchronizuojamas su radijo signalais automatiškai, net kai yra išjungtas. Jis savaime atsinaujina per vieną minutę, kai reikalingas skubus koregavimas, ir nuolatos atlieka sinchronizavimą su radijo signalais, kad visada palaikytų tikslų laiką. Kai tik pirmą kartą išpakavote laikrodį-radiją iš dėžutės ir kol nedings maitinimas, galėsite pasikliauti šiuo „Philips“ gaminiu, be rūpesčių ir patikimai pateikiančiu tikslų laiką.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Skaitmeninis radijas leis mėgautis aiškiu ir be traškesių radijo skambesiu

  Skaitmeninis radijas leis mėgautis aiškiu ir be traškesių radijo skambesiu

  Skaitmeninis radijas, savo galimybėmis lenkiantis FM analogines transliacijas, yra naujas būdas transliuoti radijo laidas antžeminių siųstuvų tinklu. Jis suteikia klausytojams daugiau pasirinkimų ir informacijos, perteikiamos aiškiu, be traškesių, kokybišku garsu. Technologija leidžia imtuvui prijungti prie stipriausio aptikto signalo. Skaitmeninių stočių dažnių nereikia įsiminti, programos suderinamos pagal stoties pavadinimą, todėl keliaujant jų nereikia suderinti iš naujo.

 • Paprastas laikrodžio ir žadintuvo nustatymas

  Nustatyti laiką ir žadintuvą paprasta, todėl net nereikės vadovautis instrukcijomis, pateiktomis trumpame vadove arba vartotojo instrukcijose. Paprasčiausiai paspauskite minkštus laikrodžio-radijo mygtukus ir nustatykite laiką bei žadintuvą.

 • Reguliuojamas pasikartojantis signalas suteiks papildomo laiko pasnausti

  Mėgaukitės dar keliomis miego akimirkomis rytais, kai taip sunku atsikelti. Kai suskamba žadintuvas, paprasčiausiai vieną kartą paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir snauskite dar penkias minutes. Jeigu norite pasnausti ilgiau, paspaudę mygtuką dukart turėsite dešimt papildomų minučių, tris kartus – penkiolika minučių, arba paprasčiausiai paspauskite 6 kartus ir galėsite miegoti dar 30 minučių. Kol neišjungsite žadintuvo, galėsite snausti, kiek tik norite kartų. Išnaudokite šias taip reikalingas papildomas miego minutes žinodami, kad žadintuvas visada suskambės dar kartą.

 • Išjungimo laikmatis automatiškai išjungs radiją numatytu laiku

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, ar ilgai prieš užmigdami norite klausytis pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiką, tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio radijo laidų vedėjo, neskaičiuojant avių ir nesijaudinant dėl švaistomos energijos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti