Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Pabuskite su mėgstama muzika ir nuotraukomis

  Kodėl nepradėti dienos pabudus su miela nuotrauka, mėgstama melodija ar net gamtos garsais? Naudodami „Philips“ laikrodį su radiju galite žiūrėti nuotraukas ir klausytis muzikos iš SD kortelės. Be to, mėgaukitės muzika iš integruoto FM radijo imtuvo.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pabuskite su mėgstama muzika ir nuotraukomis

 • Pabuskite su gamtos garsais ir pradėkite naują dieną

  Pabuskite su gamtos garsais ir pradėkite naują dieną

  Daugelis žadintuvų turi daugybę žadinimo parinkčių. Šis „Philips“ laikrodis-radijas ypatingas tuo, kad pažadina jus gamtos garsais, radijo ar tradiciniais signalo garsais. Nesvarbu, ko jums reikia, ar pabusti rytą be įtampos nuo gamtos garsų ar mėgstamos muzikos – šis laikrodis-radijas gali viską.

 • Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Atsipalaiduokite arba užmikite klausydami raminančių garsų. „Philips“ laikrodis-radijas turi įrašytų keletą atpalaiduojančios muzikos kūrinių. Paprasčiausiai pasirinkite lietaus garsus, vandenyno bangas, SPA muziką ar daugelį kitų ir mėgaukitės patogiai atsipalaidavę.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Dvigubas žadintuvo laikas

  Dvigubas žadintuvo laikas

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką sau, o kitą laiką partneriui pažadinti.

 • 8,9 cm (3,5 col.) ekranas laikui, datai ir radijo informacijai rodyti

  8,9 cm (3,5 col.) ekranas laikui, datai ir radijo informacijai rodyti

  Didelis, spalvotas, aukštos skyros 8,9 cm (3,5 col.) ekranas palengva skaitymą. Dabar galite lengvai perskaityti laiką, datą ir radijo stoties informaciją. Taip pat fone galite rodyti mėgstamą nuotrauką.

 • Peržiūrėdami nuotraukas mėgaukitės muzika ar radijo transliacijomis

  Peržiūrėdami nuotraukas mėgaukitės muzika ar radijo transliacijomis

  Peržiūrėdami nuotraukas galite mėgautis mėgstama muzika ar FM radijo stotimi. Meniu pasirinkite „Photo with music“ (nuotraukos su muzika), tuomet atsisėskite ir mėgaukitės abiem vienu metu. „Philips“ žadintuvas - radijas turi lizdus USB ir SD atminties kortelėms, kad galėtumėte per jį groti mėgstamą MP3 ar WMA muziką, o jo LCD ekrane žiūrėti mėgstamus skaitmeninius vaizdus.

 • Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas prie savo lovos

  Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas prie savo lovos

  Įrašykite mėgstamas nuotraukas į SD kortelėje ir paleiskite jas kaip demonstracijas „Philips“ žadintuvo - radijo ekrane. Dėl galimybės perkelti failus galite lengvai mėgautis patogiomis ir smagiomis skaitmeninių nuotraukų peržiūromis tiesiai iš SD kortelės. Tiesiog įdėkite į „Philips“ žadintuvą - radiją ir jūsų skaitmeninės nuotraukos bus iškart paleistos įrenginyje. Dabar galite atgaivinti įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kada tik norite!

 • SD kortelių lizdas nuotraukoms ir MP3 muzikai atkurti

  SD kortelių lizdas nuotraukoms ir MP3 muzikai atkurti

  „Philips“ žadintuvas - radijas turi SD atminties kortelių lizdą, kad galėtumėte garsiai groti mėgstamą MP3 muziką per „Philips“ žadintuvo - radijo garsiakalbius.

 • Pabuskite su mylimųjų nuotraukomis

  Pabuskite su mylimųjų nuotraukomis

  „Philips“ žadintuvas - radijas leidžia fone rodyti mėgstamas nuotraukas. Pabudę iš ryto ne tik pamatysite laiką, bet ir mylimųjų nuotraukas greta lovos. Koks puikus būdas dienai pradėti!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti