garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Bluetooth

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Klausykite puikaus šios „Philips“ prijungimo stotelės AS111/12 skleidžiamo garso, o ji įkraus jūsų „Android“ telefoną ir automatiškai sinchronizuos savo laikrodį su jūsų įrenginiu. Taip pat pridedama programa „Songbird“, sinchronizuojanti telefono ir kompiuterio muziką. Peržiūrėti visus privalumus

 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

skirta „Android“ AS111/12 Surasti panašius produktus

Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

su šia garsiakalbių sistema

 • Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  „Philips“ „FlexiDock“ puikiai tinka „Android“ sistemos telefonams. Jo unikalus dizainas sumaniai leidžia prijunti daugelį „Android“ sistemos telefonų – nesvarbu, ar telefono prijungimo lizdas yra apačioje, ant šono ar net viršuje. Tai primas tokio tipo išskirtinis lankstumas, susietas su skirtingų gamintojų pagamintais „Android“ sistemos telefonais, kurių „Micro USB“ ryšio lizdo padėtis ir orientacija nėra standartizuota. Be to, jungtis yra puikiai reguliuojama ir gali laikyti jūsų „Android" telefoną tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje garsiakalbio centre.

 • Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  „Philips DockStudio“ programa suteikia daugybę unikalių funkcijų prijungiamiems garsiakalbiams. Galite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje, naršyti savo muzikos kolekciją ir dalytis savo klausoma muzika su draugais per „FaceBook“, arba atlikėjų nuotraukomis per „Flickr“. Programa turi „Songbird“ muzikos funkciją, todėl galite atrasti, atkurti ir sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“ įrenginių. Laikrodžio režimu programa leidžia nustatyti keletą muzikinių žadintuvo signalų ir pateikia atnaujintus orų prognozės pranešimus. Visiškai nemokamai programą galite atsisiųsti iš „Google play“.

 • „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  Klausykite savo mėgstamų dainų per puikų garsą skleidžiantį garsiakalbį. Šis prijungiamas garsiakalbis atkuria muziką iš jūsų „Android“ įrenginių per „Bluetooth“. Paprasčiausiai atsisiųskite nemokamą „Philips DockStudio“ programą, ir „Bluetooth“ automatiškai įsijungs ir užmegs ryšį, kai jūsų įrenginys bus prijungtas. Galėsite itin patogiai mėgautis galingu ir išskirtiniu garsu. Vargu ar dar kas taip puikiai skamba.

 • „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ yra paprasta, lengvai naudojama kompiuterio ir „Android“ programa. Ji leis atrasti ir atkurti visus jūsų įrašus bei sklandžiai sinchronizuoti su kompiuteriu. Jos intuityvios ir galingos muzikos tvarkymo funkcijos leis atrasti naujus atlikėjus ir muzikos stilius tiesiog pačioje programoje iš muzikos ir medijos parduotuvių, tarnybų ir žiniatinklio svetainių. Grokite įrašus iš savo bibliotekos ir iš interneto bei sklandžiai sinchronizuokite juos tarp savo kompiuterio ir „Android“ įrenginių.

 • Automatinis laikrodžio sinchronizavimas su „Android“ sistemos telefonu

  Paprasčiausiai prijunkite savo „Android“ telefoną ir prijungiamas garsiakalbis automatiškai sinchronizuos savo laikrodžio laiką su jūsų telefono laiku.

 • Neodimio garsiakalbiai tyram ir subalansuotam garsui

  Neodimis yra geriausia medžiaga, skirta stipraus magnetinio lauko, didesnio balso jautrumo, geresnio žemųjų dažnių atsako ir tyro subalansuoto garso sukūrimui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti