garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Bluetooth

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Naudodami šią sistemą galėsite įkrauti „Android“ telefoną ir leisti jame saugomus įrašus, taip pat galėsite pabusti girdėdami dainas ar radijo garsus iš telefono. Atsisiųskite nemokamą programą, kurioje yra „Songbird“ muzikos funkcija, suteikianti galimybę patogiai valdyti muzikos įrašus, ir daugiau išskirtinių funkcijų. Peržiūrėti visus privalumus

 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

skirta „Android“ AS141/12 Surasti panašius produktus

Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

 • Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  „Philips“ „FlexiDock“ puikiai tinka „Android“ sistemos telefonams. Jo unikalus dizainas sumaniai leidžia prijunti daugelį „Android“ sistemos telefonų – nesvarbu, ar telefono prijungimo lizdas yra apačioje, ant šono ar net viršuje. Tai primas tokio tipo išskirtinis lankstumas, susietas su skirtingų gamintojų pagamintais „Android“ sistemos telefonais, kurių „Micro USB“ ryšio lizdo padėtis ir orientacija nėra standartizuota. Be to, jungtis yra puikiai reguliuojama ir gali laikyti jūsų „Android" telefoną tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje garsiakalbio centre.

 • Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  „Philips DockStudio“ programa suteikia daugybę unikalių funkcijų prijungiamiems garsiakalbiams. Galite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje, naršyti savo muzikos kolekciją ir dalytis savo klausoma muzika su draugais per „FaceBook“, arba atlikėjų nuotraukomis per „Flickr“. Programa turi „Songbird“ muzikos funkciją, todėl galite atrasti, atkurti ir sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“ įrenginių. Laikrodžio režimu programa leidžia nustatyti keletą muzikinių žadintuvo signalų ir pateikia atnaujintus orų prognozės pranešimus. Visiškai nemokamai programą galite atsisiųsti iš „Google play“.

 • „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  Klausykite savo mėgstamų dainų per puikų garsą skleidžiantį garsiakalbį. Šis prijungiamas garsiakalbis atkuria muziką iš jūsų „Android“ įrenginių per „Bluetooth“. Paprasčiausiai atsisiųskite nemokamą „Philips DockStudio“ programą, ir „Bluetooth“ automatiškai įsijungs ir užmegs ryšį, kai jūsų įrenginys bus prijungtas. Galėsite itin patogiai mėgautis galingu ir išskirtiniu garsu. Vargu ar dar kas taip puikiai skamba.

 • „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ yra paprasta, lengvai naudojama kompiuterio ir „Android“ programa. Ji leis atrasti ir atkurti visus jūsų įrašus bei sklandžiai sinchronizuoti su kompiuteriu. Jos intuityvios ir galingos muzikos tvarkymo funkcijos leis atrasti naujus atlikėjus ir muzikos stilius tiesiog pačioje programoje iš muzikos ir medijos parduotuvių, tarnybų ir žiniatinklio svetainių. Grokite įrašus iš savo bibliotekos ir iš interneto bei sklandžiai sinchronizuokite juos tarp savo kompiuterio ir „Android“ įrenginių.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • 20W RMS bendra išvesties galia

  20W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Automatinis laikrodžio sinchronizavimas su „Android“ sistemos telefonu

  Paprasčiausiai prijunkite savo „Android“ telefoną ir prijungiamas garsiakalbis automatiškai sinchronizuos savo laikrodžio laiką su jūsų telefono laiku.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti