Nešiojamas CD grotuvas

  Atsparus kratymui

  Smagus ir ryškus AX2500, kuris yra patogios apvalios formos ir turi permatomas CD dureles, praskaidrins jūsų nuotaiką kelionėje. Mėgaukitės muzika be trikdžių bet kada ir bet kur.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Atsparus kratymui

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • 45 sek. ESP™

  „Electronic Skip Protection“ yra patogi funkcija, leidžianti mėgautis muzika be trikdžių, kai CD grotuvas į ką nors atsitrenkia ar yra pakratomas bėgiojant ar keliaujant. Įrenginiuose su „Electronic Skip Protection™“ yra išmani elektroninė buferinė atmintis, kuri automatiškai pakoreguoja turinį ir lazerio sukimosi greitį, kad muzikos galėtumėte klausytis be jokių trikdžių.

 • Leskite CD, CD-R or CD-RW diskus

  „Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos įrašų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti