CD grotuvas

  Mėgaukitės muzika, kur bebūtumėte

  Pajuskite malonumą, kurį suteikia paprasti gyvenimo daiktai, garantuojantys patogumą. Šis nedidelis nešiojamas ir lengvai valdomas „Philips“ CD grotuvas leis jums atsiduoti mėgstamos MP3 muzikos malonumams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

CD grotuvas

Kasdienybei pritaikytas dizainas, MP3-CD, Juodas/sidabrinis AZ1137/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės muzika, kur bebūtumėte

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW (AM) stereofoninis imtuvas

 • 20 takelių programuojamas CD

  Programuojama CD atkūrimo funkcija leidžia mėgautis mėgiamais muzikos takeliais pageidaujama tvarka.

 • Suderinamas su CD-Recordable ir CD-ReWritable

  CD-RW (CD-Rewritable Compatible) reiškia, kad jūsų garso sistema gali groti ir įrašomuosius (CD-R), ir perrašomuosius (CD-RW) diskus. CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir gali būti grojami bet kuriame CD grotuve, o CD-RW diskai gali būti įrašomi ir perrašomi daugybę kartų bei grojami tik suderinamuose garso CD grotuvuose. Lazerinis pakėlimas ir CD-RW suderinamų grotuvų dekoderio schema yra specialiai sukurti nuskaityti tam tikras garso CD-RW fazes keičiantį įrašymo sluoksnį – taip užtikrinama, kad jūs visada galėtumėte groti namuose įrašytus diskus garso sistemoje.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti