CD grotuvas

  CD grotuvas

  Mėgaukitės muzika, kur bebūtumėte

  Plonas nešiojamasis AZ1834 suteikia jums galimybę mėgautis mėgstamomis MP3/WMA muzikos kolekcijomis iš nešiojamojo muzikos grotuvo nesinaudojant ausinėmis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės muzika, kur bebūtumėte

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Plačiajuosčiai garsiakalbiai perteikia įtraukiantį ir dinamišką garsą

  Plačiajuosčiai garsiakalbiai perteikia įtraukiantį ir dinamišką garsą

  Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę laisvai mėgautis plataus diapazono kokybišku garsu. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius, kurie leis patogiai mėgautis atkuriama muzika.

 • FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW (AM) stereofoninis imtuvas

 • CD grojimas atsitiktine tvarka / kartojimas asmeniniam mėgavimuisi muzika

  CD grojimas atsitiktine tvarka / kartojimas asmeniniam mėgavimuisi muzika

  „Grojimo atsitiktine tvarka / kartojimo“ funkcija padeda atsikratyti nuobodulio klausantis muzikos ta pačia tvarka. Persiuntus savo mėgstamas dainas į grotuvą, visa, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti vieną iš režimų - „Groti atsitiktine tvarka“ arba „Kartoti“ tam, kad jūsų muzika būtų grojama įvairia tvarka. Mėgaukitės įvairiu ir unikaliu muzikos potyriu kiekvieną kartą įsijungę savo grotuvą.

 • Linijinės įvesties jungtis – mėgaukitės atkuriama muzika būdami mobilūs

  MP3 linijinės įvesties jungtis suteikia galimybę tiesiogiai atkurti MP3 turinį per garso sistemą. Tiesiog prijunkite nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos per integruotą linijinės įvesties lizdą ir galėsite mėgautis nepakartojama atkuriamos mėgstamos muzikos, įrašytos MP3 grotuve, garso kokybe.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti