„In.Sight“ belaidis HD kūd.steb. priet.

  Greta savo kūdikio

  Naudodami „Philips InSight“ belaidį HD kūdikių stebėjimo prietaisą galėsite matyti ir girdėti savo vaiką per išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį. Itin aiškus HD kokybės vaizdas ir galimybė stebėti kūdikį net tamsoje naudojant naktinio matymo režimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„In.Sight“ belaidis HD kūd.steb. priet.

skirtas „Apple“ / „Android“ įrenginiams B120E/10 Surasti panašius produktus

Greta savo kūdikio

Stebėkite iš bet kurios vietos per išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį

 • Šifruotas vaizdo įrašas užtikrina saugų ryšį

  Šifruotas vaizdo įrašas užtikrina saugų ryšį

  „In.Sight“ belaidis monitorius naudoja itin saugų šifravimą, kad užtikrintų nuolatinį privatumą. Kaskart jungdamasis „In.Sight“ belaidis monitorius naudoja unikalų šifravimo raktą, užtikrindamas itin saugų ryšį, kai žiūrite į savo mielą mažylį.

 • HD vaizdo kokybė užtikrina itin aiškų vaizdą

  HD vaizdo kokybė užtikrina itin aiškų vaizdą

  Pasirinkę „In.Sight“ belaidį HD kūdikio monitorių galėsite stebėti savo kūdikį puikia raiška. Žiūrėkite vaizdą didelės raiškos 720p kokybe. „720“ nurodo horizontalių eilučių skaičių ekrane. „p“ reiškia progresyvųjį nuskaitymą arba nuoseklų kiekvieno kadro eilučių rodymą. Naudojant 720p raišką, vaizdas yra ryškesnis ir natūralesnis.

 • Naktinis režimas leis aiškiai matyti kūdikį tamsoje

  Naktinis režimas leis aiškiai matyti kūdikį tamsoje

  Pasinaudodami naktinio matymo režimu galite matyti mielą kūdikio veidelį tamsoje. Tamsoje įsijungia infraraudonasis apšvietimas ir monitorius gali fiksuoti aiškų juodai baltą vaizdą. Naktinio matymo režimas įsijungia ir išsijungia automatiškai arba galite jį reguliuoti rankiniu būdu.

 • „Wi-Fi“ kūdikio monitorių galima padėti bet kurioje namų vietoje

  Su „In.Sight“ belaidžiu kūdikio monitoriumi visada būsite ramūs. Jis prijungiamas prie „Wi-Fi“ 802.11 bgn tinklų. Tiesiog pastatykite monitorių savo kūdikio kambaryje ir galėsite girdėti bei matyti savo mažylį išmaniojo telefono ekrane būdami bet kurioje vietoje.

 • Stebėkite kūdikį išmaniajame telefone per „Wi-Fi“/3G/4G LTE

  „In.Sight“ belaidis HD kūdikio monitorius leis stebėti kūdikį išmaniojo telefono ekrane būnant bet kurioje vietoje. Parengę darbui „In.Sight“ belaidį kūdikio monitorių galite pasiekti vaizdo duomenų srautą naudodami išmanųjį telefoną iš bet kur per „Wi-Fi“, 3G arba 4G LTE tinklus. Jūsų mielojo mažylio vieta ir būdas niekaip neribojamas.

 • Girdėkite savo kūdikį net kai telefonas užrakintas

  „In.Sight“ belaidis HD kūdikio monitorius nuolatos siunčia garsą, net kai jūsų išmanusis telefonas yra užrakintas arba kai esate prijungę išmanųjį telefoną prie stotelės ar įkroviklio.

 • Greita ir paprasta nustatyti „Wi-Fi“ kūdikio monitorių naudojant QR kodą

  Paprasta nustatyti naudojant „In.Sight+“ programą. Susiekite savo „In.Sight“ belaidį HD kūdikio monitorių su „Wi-Fi“ tinklu, naudodami sumanų nustatymą su QR kodu. Programa sukurs QR kodą jūsų „Wi-Fi“ namų tinklui. Laikykite išmaniuosius telefonus su QR kodu priešais monitoriaus objektyvą ir monitorius lengvai ir iškart bus automatiškai susietas su jūsų „Wi-Fi“ tinklu. Galite monitoriams suteikti vardus, kad galėtumėte lengvai sekti kiekvieną monitorių.

 • Maitinimo laidai ir monitorius be PVC-BFR

  „In.Sight“ belaidžio HD kūdikio monitoriaus sudėtyje nėra bromuotų antipirenų (BFR) ir polivinilchloridų (PVC). Jis atitinka griežtus kūdikių indams taikomus standartus ir yra visiškai saugus ir draugiškas aplinkai.

 • Kalbėkite akimirksniu su savo kūdikiu naudodami išmaniuosius telefonus

  Naudodamiesi „In.Sight“ belaidžiu HD kūdikio monitoriumi galėsite kalbėti su kūdikiu, kai tik panorėsite. Paprasčiausiai paspauskite „talk“ (kalbėti) išmaniajame telefone ir galite dainuoti lopšinę. Stebėkite, kaip mažylis užmiega užliūliuotas jūsų balso.

 • Dalykitės monitoriais su kitais išmaniųjų telefonų naudotojais

  Dalykitės monitoriais su savo sutuoktiniu, šeima, draugais ar net kūdikio aukle. „In.Sight“ programa leidžia dalytis kiekvieną monitorių su dviem kitais vartotojais, kad ir jie galėtų tiesiogiai matyti ir girdėti savo išmaniuosiuose telefonuose. Galite netgi atnaujinti programą, kad monitoriumi galėtų naudotis iki 10 vartotojų.

 • Telefonas įspės, kai monitorius aptiks triukšmą ar judesį

  Neįmanoma numatyti, kada kas nors gali atsitikti jūsų kūdikiui. „In.Sight“ belaidis HD kūdikio monitorius nuolat stebi reguliuojamais triukšmo ir judesio jutikliais. Jus įspės, kai tik bus aptiktas triukšmas ar judesys. Automatinis priėmimas perduos pranešimus į jūsų išmaniuosius telefonus, kai monitorius aptiks judesį ar triukšmą.

 • Stebėjimas realiuoju laiku su temperatūros ir drėgmės jutikliais

  „In.Sight“ belaidžio HD kūdikio monitoriaus temperatūros ir drėgmės jutikliai rodys temperatūrą ir drėgmės lygį jūsų išmaniųjų telefonų ekrane. Drėgmės jutiklis matuoja drėgmės lygį, pavyzdžiui, aptikdamas sausą orą, kuris gali dirginti kūdikio gerklytę. Programa netgi įspės jus, kai temperatūra arba drėgnis yra per aukštas arba per žemas. Temperatūros ir drėgmės diapazonus galima atitinkamai reguliuoti.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Vaizdo įrašus savo namų „Wi-Fi“ tinkle naudodami belaidį „In.Sight“ namų monitorių galite žiūrėti tiesiogiai – nemokamai ir be jokių apribojimų. Tiesioginius vaizdo įrašus galite žiūrėti nuotoliniu būdu (per išorinį „Wi-Fi“ tinklą arba 3G tinklą) – tai taip pat nemokama, tačiau kiekvienas seansas negali būti ilgesnis nei 5 minutės.
 • Ilgesni nuotolinių peržiūrų seansai ir kitos papildomos funkcijos yra mokamos ir jas galima įsigyti iš „App“. Šios sąlygos gali keistis.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti